Wydruk na szkle sposobem na ciekawą dekorację

Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że wystrój naszej kuchni jest nieco nudny. Nie ma w niej zbyt wielu dekoracji, ponieważ trudno znaleźć coś, co nadawałoby się do tego pomieszczenia. Podczas gotowania panuje w nim wyższa temperatura, a unosząca się para wodna podwyższa poziom wilgotności powietrza. Jednak spędzamy w tym pokoju sporo czasu, ponieważ oboje z mężem uwielbiamy gotować, a od jakiegoś czasu pomieszczenie to połączyliśmy z jadalnią, aby uczynić to wnętrze jeszcze bardziej funkcjonalnym.

Ozdobienie kuchni nadrukiem na szkle

wydruki na szkle onlinePostanowiłam więc znaleźć coś, co mogłoby uatrakcyjnić wygląd naszej kuchni i jadalni. Czasami zdarza się nam również siedzieć tam razem z gośćmi, tym bardziej zależało mi na stworzeniu pięknego wnętrza, które od razu prowadzałoby miłą oraz przytulną atmosferę. Musiałam więc znaleźć coś, co będzie całkowicie odporne na warunki panujące w kuchni. Na szczęście udało mi się znaleźć coś takiego – wydruki na szkle online. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką możliwością – wystarczy wybrać grafikę, aby jakiś czas później móc się nią cieszyć w swojej kuchni. Największą zaletą takiego rozwiązania jest według mnie to, że jest to wspaniała alternatywa płytek w kuchni czy jakichkolwiek innych dekoracji. Wystarczyło wybrać odpowiedni plik, aby z łatwością zlecić nadrukowanie go na wytrzymałej szybie. Zdecydowaliśmy się na abstrakcyjny wzór – dzieło mojego męża, który jest grafikiem. Stwierdziliśmy, że dzięki takiej ozdobie wnętrze naszego mieszkania stanie się o wiele bardziej oryginalne – w końcu nikt inny nie ma takiej ozdoby. Nasza kuchnia jest urządzona w bardzo nowoczesnym stylu, więc taki abstrakcyjny motyw bardzo dobrze współgra z wszystkimi elementami wystroju. Nie mogłam się doczekać, aż dostaniemy nasz wydruk. Kiedy w końcu pojawił się na ścianie a naszej kuchni, oboje byliśmy zaskoczeni jego wysoką jakością. Współczesna technologia pozwoliła na naniesienie wybranego przez nas wzoru na szkło z dbałością o wszystkie detale. Dzięki temu obraz ten wygląda zjawiskowo.

Szkło opatrzone ciekawym nadrukiem doskonale sprawdza się w kuchni. W razie potrzeby wystarczy je przetrzeć szmatką, aby zadbać o jego czystość. Najbardziej podoba mi się to, że nadruk został tak starannie oraz dokładnie wykonany. Obraz ma rewelacyjne oraz głębokie barwy, które dodały naszej kuchni ciekawej kolorystyki. Nasi znajomi są również zachwyceni i zaczęli się zastanawiać, czy też sobie przypadkiem takiej dekoracji nie sprawić w swoim mieszkaniu, dla jego urozmaicenia.