Współpraca z najlepszym w mieście biurem projektowym

Tym razem uznałem, że zainwestuję we Wrocławiu. Było to dość dobrze rozwinięte miasto, które przyciągało zagranicznych przedsiębiorców. Lubiłem zarabiać i podejmowałem tylko słuszne decyzje.  W mojej firmie nie było miejsca nawet na te najdrobniejsze pomyłki. Byłem świadomy ryzyka i działałem tak, aby go unikać. Dlatego moja firma była jedną z najlepszych na rynku.

Projekt biurowca wykonany przez profesjonalistę 

biuro projektowe - WrocławZdecydowałem się na budowę biurowca, który miał być w mieście najwyższy i nowoczesny. Naturalnie wiązało się to z ogromnymi kosztami, ale ja doskonale wiedziałem, że na tej inwestycji dość szybko i co najważniejsze, dużo zarobię. Wykupiłem teren pod inwestycję i pierwszy krok miałem już za sobą. Nie miałem pomysłu na budynek i musiałem znaleźć do współpracy najlepsze biuro projektowe – Wrocław akurat oferował w tej branży wiele i poszukiwania dzięki temu nie trwały długo. Nie miałem żadnego pomysłu na projekt a chciałem wybudować drapacz chmur. Budynek miał zwracać na siebie uwagę, być prestiżowy i przyciągnąć zagranicznych klientów. W biurze projektowym zażądałem rozmowy z szefem, ponieważ tylko z tym człowiekiem chciałem omówić warunki współpracy. Widziałem wiele budynków, które zaprojektowało to biuro i byłem pewny, że z moim doskonale sobie poradzę. Okazało się, że moje zlecenie dla tego biura było największe i dlatego sam szef postanowił się nim zająć. Nie ukrywam, że właśnie na tym mi zależało. Dałem temu człowiekowi miesiąc czasu na przygotowanie wstępnego projektu, ponieważ chciałem się upewnić, czy projekt spełni moje oczekiwania. Musiałem mieć przecież czas na ewentualne poszukiwanie innego biura projektowego. Projekt wstępny biurowca, jaki został mi zaprezentowany bardzo mi się spodobał. Szef tego biura bardzo się postarał i na dodatek wykazał ogromnym profesjonalizmem a na tym właśnie mi zależało. Zdecydowałem się na dokończenie projektu i byłem zadowolony, że wszystko udało się tak doskonale zorganizować. We Wrocławiu powstanie największy w województwie biurowiec, którym z pewnością zainteresuje się wielu przedsiębiorców. To plan doskonały. 

Budowa wieżowca rozpoczęła się późną wiosną. Zatrudniłem świetną firmę budowlaną, która specjalizowała się w budowaniu tego typu obiektów. Wszystko miałem pod pełną kontrolą i prace szły zgodnie z planem. Wrocław był miastem ogromnych możliwości i dobrze, że to wykorzystałem. Kolejnym etapem inwestycyjnym będzie Bydgoszcz, ponieważ tam również warto inwestować. To kolejne tego typu miasto w kraju.