Wspaniały wieczór w modnej koronkowej sukience

Dostałam zaproszenie od przyjaciół na bal, który miał się odbyć w wieczór sylwestrowy. Zaproszenie było podwójne, także wiadome było, że wybiorę się tam razem z moim nowym chłopakiem. Moi przyjaciele mają bardzo duży dom w którym raz na jakiś czas organizują wielkie przyjęcie połączone z balem.

Modna koronkowa sukienka wieczorowa 

modne sukienki wieczorowe z koronkiMimo wszystko jest to kameralna impreza na jakieś dwadzieścia może maksymalnie trzydzieści osób, ale są to goście z różnych środowisk społecznych. często piastujący wysokie stanowiska. Jest to idealne miejsce, aby nawiązać biznesowe znajomości, które mogą w przyszłości zaowocować. W związku z tym muszę zadbać o to, aby świetnie wyglądać. Poza tym to nasze pierwsze wspólne tak duże wyjście. Dlatego też chciałam przejrzeć katalogi, aby zobaczyć jakie są teraz modne sukienki wieczorowe z koronki. Bo to, że chciałam koronkową sukienkę było już pewne. Koronka kojarzy mi się z powabem i seksapilem, dlatego też postawiłam właśnie na ten materiał. Ponadto w kreacjach wieczorowych koronki nie wyszły z mody i cały czas są mile widziane na różnego rodzaju przyjęciach. Chciałam zrobić piorunujące wrażenie na moim nowym partnerze a do tego chciałam go zaskoczyć. W związku z tym wybrałam śliczną czerwoną sukienkę z koronki. To, że była wieczorowa od razu było widać, ponieważ wiła się aż do ziemi. Była na mnie mocno opięta, ale w związku z tym, że trzymam figurę od liceum, wcale mi to nie przeszkadzało. Żeby znaleźć modne sukienki na wieczorne party wystarczy poświęcić chwilkę na przejrzenie witryn internetowych. Wiele sklepów proponuje szeroki wybór różnorodnych modeli i fasonów. Ja zdecydowałam się na taki model, ponieważ najbardziej mi się spodobał. Podczas całego przyjęcia u przyjaciół wyglądałam olśniewająca. Każda z pań wyglądała czarująco i było widać, że elementy koronkowe dominują. Świadczy to zatem o tym, że tak jak wspomniałam jest to materiał pasujący do wieczorowych kreacji. Sukienki z koronki mogą być prześwitujące lub nie. Ja wybrałam fason, który częściowo odkrywał moje ciało a dokładniej ramiona. Reszta sukienki była na podszewce, która subtelnie ukrywała moje wdzięki.

Całe przyjęcie należało do bardzo udanych i byłam bardzo wdzięczna za zaproszenie. Bardzo lubię uczestniczyć w tego typu imprezach, które są dla mnie bardzo owocne biznesowo. A kreacja, którą zakupiłam na tą okazję z pewnością się jeszcze nie raz przyda, ponieważ jest bardzo kobieca i piękna. Nadaje się również na bal karnawałowy oraz wesele, które niebawem urządza moja siostra.