Wirtualny spacer promocją w Kielcach

Postęp technologiczny sprawił, że wirtualna rzeczywistość, jest wykorzystywana w coraz większej ilości miejsc, zaczęła stanowić również sprytną wizytówkę naszej firmy a bardziej konwencjonalne metody, takie jak np. roznoszenie ulotek, czy banery stały się już mniej modne. Jakie narzędzia wykorzystuje wirtualny spacer, aby w jak najlepszy sposób wyeksponować uroki  firm w Kielcach?

Promocja dzięki wirtualnemu spacerowi

spacer wirtualny kielceNa czym polega ta wirtualna rzeczywistość? Chodzi głównie o wykorzystywanie kamer 360° oraz do nagrywanie za ich pomocą najważniejszych wydarzeń dla danej marki i udostępnianie siedzib firm w ramach Google Street View. Taką wirtualną rzeczywistość oferuje spacer wirtualny kielce ponieważ jest miejscem, w którym tego typu forma spaceru wspaniale się sprawdza. Dzięki temu zainteresowane osoby będą mogły ,,poruszać się” po  firmach w Kielcach, w taki sposób, jak to się dzieje w czasie z narzędzia Google Maps, to znaczy na ekranie tradycyjnego komputera, laptopa, smartfona lub tabletu. Narzędzie Google Street View bardzo szybko się rozwija. Dzięki temu Google udostępnia aktualnie też możliwość zamieszczania w Street View wnętrz firm. W celu dbałości  o odpowiednią jakość usługi, Google wprowadziło program, który zrzesza doskonale doświadczonych fotografów, dzięki czemu wiele osób ma wrażenie, jakby naprawdę spacerowało po firmach w Kielcach, w realnym świecie. Efekt, który widzimy w Google Street View to tak naprawdę połączenie kilku panoramicznych zdjęć w  bardzo duże jakości, złączonych w spójną kompozycję. Tak stworzona siatka umożliwia naniesienie jej na serwery Google Maps, z uwzględnieniem odpowiednich kierunków geograficznych Zdjęcia, które tworzą wirtualny spacer, powinny być wykonywane około 1-2 metry od siebie. Jeżeli chcemy wypromować daną usługę w mieście, w tym przypadku w Kielcach, fotografowie muszą wykonać więcej tego typu zdjęć. Dzięki nowoczesnym technologiom, jakim jest narzędzie Goodle Street View, w Kielcach mogą lepiej rozwijać się obszary związane z usługami, zarówno obiektami hotelarskimi, których często wyszukujemy, jak i gastronomicznymi. Wirtualny spacer daje możliwość uzyskania szeregu przydatnych dla nas informacji, które pozwalają na poznanie danej przestrzeni.

Wirtualny spacer po  firmach w Kielcach to nie tylko kilka panoram sferycznych, jest to atrakcyjna prezentacja multimedialna dla klientów, która tworzy kompozycje, pozwala ona zarówno na obejrzenie uroków przedsiębiorstw, jak i przedstawienie w jak najlepszy sposób oferty swojej firmie. Wirtualny spacer po przedsiębiorstwach w Kielcach wyraża, jak największą formę szacunku do zainteresowanych nim osób.