Wielofunkcyjne foteliki Recaro dla niemowląt i starszaków

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego dla dzieci wymaga rozpoznania wielu modeli. W kategorii początkowej, dla noworodków, polecane są zwłaszcza foteliki, które rosną wraz z dzieckiem. Są to tak zwane krzesełka o wielu funkcjach, jakie możemy spotkać u światowej klasy producentów. Recaro to marka na najwyższym poziomie, która swą skuteczność dowiodła podczas testów bezpieczeństwa. Dlatego wybierając produkty Recaro, możemy być pewni, iż nie zawiodą nas w różnych podbramkowych sytuacjach. 

Od noworodka do nastolatka – w fotelu Recaro zawsze bezpiecznie

foteliki recaroSzukając właściwego fotela do auta, możemy śmiało postawić na wiodącą markę Recaro. Ich foteliki samochodowe są bardzo bezpieczne i niezwykle wygodne. Stanowią o połączeniu komfortu podczas jazdy oraz o dostosowaniu do wieku i wagi małych podróżnych. Pierwsza kategoria zaczyna się już od noworodków. Foteliki Recaro mogą używać najmłodsi zamiennie z bujaczkiem. Jest on bardzo dobrze wyprofilowane, przez co noworodki mają optymalne warunki do jazdy. Najmłodsze dzieci najczyściej śpią w aucie, więc fotelik – bujaczek musi dawać im komfort i bezpieczeństwo niezależnie od pory roku. W śpiworku lub kombinezonie musi być tak samo bezpiecznie, jak w śpioszkach i pieluszce. W fotelikach samochodowych Recaro doskonale czują się także starszaki. To dzięki wygodnym oparciom, podłokietnikom i podkładkom, które służą do jedzenia i przechowywania napojów. Modele marki Recaro świetnie sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, podczas krótkich tras, jak i na długie, nawet zagraniczne wyjazdy. Każdy fotel dziecięcy posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa. W ten sposób możemy być spokojni o nasze pociechy w trasie. Im dalej jedziemy, tym większy komfort czujemy. To zadowolenie płynie z pewności i spokoju o bezpieczeństwo naszych najbliższych. Wielofunkcyjne foteliki samochodowe Recaro rosną wraz z dzieckiem. Można je podwyższać, rozkładać do pozycji półleżącej i do wyprostowanej. Dziecko na tyle duże, że może jechać jedynie na podkładce, także skorzysta z doskonałych produktów firmy Recaro. 

Planując kupno dobrego fotelika samochodowego, z pewnością trafimy na modele marki Recaro. Są one połączeniem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. W takich fotelikach każde dziecko czuje się niczym król na tronie. Są zaprojektowane z myślą, by pomóc rodzicom i zapewnić optymalne warunki dzieciom z różnych kategorii wiekowych i wagowych. Dostępne są foteliki – nosidełka z funkcja bujaczka dla najmłodszych – noworodków i niemowląt do 13 kilogramów.