W jakiej restauracji oświadczyć się dziewczynie?

Melanię poznałem dzięki kumplowi. Początkowo nawet nie zakładałem, że ta znajomość przerodzi się w coś więcej, jednak sprawy potoczyły się inaczej. Z Melką spotykałem się bardzo często i w końcu staliśmy się parą. Stworzyliśmy udany związek i świetnie się dogadywaliśmy a po roku znajomości zdecydowaliśmy się zamieszkać razem i to była doskonała decyzja.

Oświadczyny w najlepszej restauracji 

dobra restauracja - białystokWiedziałem, że oświadczę się tej dziewczynie, ponieważ była idealną partnerką i wiedziałem, że będzie wspaniałą żoną. Oczywiście zaręczyny musiały odbyć się w wyjątkowym miejscu i takiego poszukiwałem. Nie miałem do końca pomysłu na to, gdzie oświadczyć się Melanii i posiłkowałem się pomysłami innych chłopaków. Ostatecznie uznałem, że najlepszym miejscem na tak ważne wydarzenie będzie jakaś na prawdę bardzo dobra restauracja – Białystok na szczęście pod tym względem miał bardzo dużo do zaoferowania. Melania lubiła restauracje, ponieważ one zawsze kojarzyły się jej z czymś wyjątkowym. Pierwsza randka, na którą zaprosiłem dziewczynę, miałam miejsce w bardzo dobrej restauracji na obrzeżach miasta. Pamiętam, że obsługa tam była bardzo dobra, jedzenie wybitnie smaczne i piękny, romantyczny wystrój. Pojechałem tam osobiście, ponieważ chciałem się upewnić, że dobrze zapamiętałem tę restaurację. Kiedy już wszedłem do środka, to wszystko wyglądało o wiele lepiej. W mojej ocenie była to najlepsza w mieście restauracja. Zapytałem managera o możliwość zorganizowania kolacji zaręczynowej i okazało się, że restauracja specjalizowała się w takich okolicznościach. Do dyspozycji był osobny stolik w miejscu, które zapewniało ogromny komfort. Do dyspozycji był indywidualny kelner i osobne menu. Tak atrakcyjnej oferty nigdy bym się nie spodziewał i wiedziałem już, że w tej konkretnej restauracji oświadczę się Melanii. Manager zapewnił mnie, że na stoliku będzie stał wazon ze świeżymi kwiatami a jego pracownicy wszystkiego dopilnują przed naszym przybyciem. Zarezerwowałem stolik na najbliższą sobotę, ponieważ właśnie wtedy zamierzałem zapytać Melkę, czy zechce zostać moją żoną.

Melania nie miała pojęcia co dla niej przygotowałem. Była szczęśliwa, że zaprosiłem ją do tak luksusowej restauracji. Nigdy nie była w tym miejscu i zrobiło ono na niej ogromne wrażenie. Uprzedziłem kelnera, że moja dziewczyna nie jada mięsa i przygotowane dla niej zostało specjalne menu. Oświadczyłem się jak już zjedliśmy kolację. Moja dziewczyna przyjęła pierścionek i powiedziała, że czekała na ten moment od dawna.