Urozmaicenie pomieszczenia abstrakcyjnym muralem

Uwielbiam przebywać w miejscach, które mają w sobie coś ciekawego. Oryginalne formy, kolory przyciągające wzrok – takie rzeczy sprawiają, że mój nastrój od razu staje się lepszy. Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że powinnam zmienić coś w swoim domu. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć sposób na to, by uczynić tę przestrzeń niepowtarzalną i lepiej dopasowaną do swoich upodobań. Liczyłam na to, że uda mi się znaleźć coś, co dobrze wkomponuje się w jedno z pomieszczeń, dodając mu uroku.

Mural z abstrakcyjnym wzorem

abstrakcyjny mural na ścianieOd dłuższego czasu interesuję się sztuką nowoczesną. Bardzo lubię przyglądać się najróżniejszym przejawom takiej sztuki – wydaje mi się ona oryginalna i ciekawa. Uznałam więc, że mogłabym w taki sposób urozmaicić któreś z wnętrz. Postanowiłam więc znaleźć kogoś, kto mógłby namalować coś ciekawego na ścianie mojego salonu. Uznałam, że to miejsce będzie do tego najlepsze, ponieważ spędzam w nim najwięcej czasu. Jest to dla mnie przestrzeń, w której zarówno odpoczywam, jak również aktywnie spędzam czas. Pomieszczenie to spełnia również funkcję pokoju gościnnego, dlatego chciałam znaleźć sposób na to, by zachwycić odwiedzających mnie znajomych aranżacją. Zdecydowałam się więc na abstrakcyjny mural na ścianie. Takie rozwiązanie wydało mi się spełnieniem marzeń o tym, by otaczać się nowoczesną sztuką. Bardzo podobają mi się abstrakcyjne obrazy, a taki wielkości całej ściany wygląda naprawdę zjawiskowo. Miałam możliwość wyboru kolorów, jakie dominują w tym muralu, dzięki czemu mogłam postawić na takie, które doskonale komponują się z nowoczesną aranżacją mojego salonu. Całość wygląda teraz zupełnie inaczej, niż wcześniej. Nie musiałam wymieniać mebli czy dodawać innych dekoracji – mural zajmujący całą ścianę sprawia, że wnętrze jest naprawdę oryginalne. Nie mogłam się doczekać, aż zobaczą go moi przyjaciele. Niektórzy z nich wręcz zaniemówili po przekroczeniu progu tego pomieszczenia – mural robi naprawdę ogromne wrażenie.

Obraz zajmujący całą ścianę pokoju wygląda naprawdę świetnie. Abstrakcyjny motyw sprawia, że jest on bardzo uniwersalny i ciekawy. Lubię się mu przyglądać, kiedy odpoczywam. Wyraziste kolory oraz układ poszczególnych elementów tego obrazu sprawia wrażenie głębi, dzięki czemu salon wydaje się być nieco większy. Całość stała się więc nie tylko bardziej oryginalna, ale również bardziej przestronna. W takim pomieszczeniu czuję się o wiele lepiej, a także moi goście są zachwyceni. Uwielbiamy spędzać razem czas w takim stylowym otoczeniu.