Transport taxi w trójmieście

Od tego roku akademickiego jestem studentką oceanografii na Uniwersytecie Gdańskim w Gdańsku. Bardzo marzyłam o tych studiach, były dla mnie spełnieniem wszelkich marzeń. W związku z tym, iż pochodzę z odległego miasta oddalonego o dwieście pięćdziesiąt kilometrów od Trójmiasta, byłam zmuszona wynająć sobie pokój studencki w mieszkaniu na Oliwie, czyli dzielnicy Gdańska. Niestety nie miałam tam żadnych znajomych, więc musiałam sobie poradzić z tym wszystkim sama. Najgorsza była przeprowadzka.

Trójmiejskie taxi bagażowe

taxi bagażowe z TrójmiastaNie posiadam wielu rzeczy, jednakże na tyle sporo, że musiałam po kilka razy jeździć pociągiem do gdańska, aby móc przetransportować to wszystko. Z pomocą mi przyszło taxi bagażowe z Trójmiasta, które odbierało mnie z dworca i zawoziło do wyznaczonego miejsca, w którym będę teraz zamieszkiwać. Na szczęście taxi bagażowe nie jest drogie, a komfort przejazdu na najwyższym poziomie. Nie można tego powiedzieć o pociągach. Tam, jadąc nawet pośpiesznym do Trójmiasta musiałam pozostawić swoje rzeczy na holu. A było tego dużo, bo dwie walizki, plecak i reklamówka. Bałam się o to, że ktoś może mi to wszystko zabrać. Na szczęście nie mam przesiadek, bo nie wiem, w jaki sposób bym sobie poradziła. Kiedy pociąg zbliżał się do dworca, to dzwoniłam po taxi bagażowe i pan kierowca pomagał mi od samego początku. Zarówno przy załadunku, jak i rozładunku. Pomógł mi nawet zanosić moje bagaże na piętro, więc nie musiałam tego wszystkiego dźwigać. I taka sytuacja powtórzyła się trzy razy. Z taksówką bagażową nie miałam nigdy żadnych problemów. Z uwagi na fakt, że samochody są duże, wszystko doskonale się zmieściło. Gdybym nawet miała ze sobą więcej bagaży, to i tak pewnie upchnęlibyśmy je w ten samochód. Z dworca do mieszkania dzieliły mnie tylko trzy kilometry, a więc nie zapłaciłam dużo za przewóz, jak już wcześniej mówiłam. Cieszę się przede wszystkim z tego, że miałam fachową pomoc. Teraz, gdy będę taksówki potrzebować, na pewno zamówię tę firmę z Trójmiasta.

Zarówno w Gdańsku, jak i w całym Trójmieście mieszka mi się bardzo dobrze. Ze względu na to, że przemieszczam się tramwajami, oraz autobusami po mieście, nie korzystam z usług taksówkarzy. Wiem jednak, że jeśli kiedykolwiek będę potrzebować transportu bagażowego, to zadzwonię po firmę, która mi pomogła. Często też polecam ją moim znajomym, którzy się przeprowadzają. Są wówczas zadowoleni z usług tej firmy oraz wdzięczni mi za to, że ja im ich poleciłam. W końcu w życiu trzeba sobie pomagać, aby było łatwiej.