Sprawdzona firma serwisująca klimatyzatory

Lato było coraz bardziej gorące, i w końcu doszliśmy z kolegami do wniosku iż praca w upale jest zwyczajnie niemożliwa, zwłaszcza w takich temperaturach, jakie panowały w naszym biurze, które było stale wystawione na słońce. Zaczęliśmy więc coraz bardziej naciskać na kierownictwo, domagając się instalacji klimatyzacji i na szczęście, bardzo szybko takową otrzymaliśmy. Jednak nie braliśmy pod uwagę ciągłego parcia na oszczędności, jakie stosowało nasze szefostwo, więc klimatyzacja którą nam zamontowano była dość średniej jakości.

Fachowy serwis klimatyzacji z Krakowa

naprawa klimatyzacji w biurze w KrakowieKlimatyzacja początkowo działała bardzo dobrze, nie mając większości mankamentów, o których często słyszeliśmy od kolegów z pozostałych biur. Jednak okazało się, ze nie jest dostatecznie wytrzymała by znieść obciążenia, na jakie była wystawiona podczas największych upałów, i pewnego dnia zwyczajnie odmówiła współpracy. Na domiar złego, zaczęła dość mocno przeciekać, i musieliśmy zbierać wodę do wiadra, by nie zalać całego biura. Nie mogliśmy jednak pracować sprawnie w tak dużych temperaturach, dlatego też zgłosiliśmy się do firmy serwisującej klimatyzatory. Szybka naprawa klimatyzacji w biurze w Krakowie była konieczna do jakiejkolwiek dalszej pracy, więc tym razem nasze kierownictwo postarało się, by naprawa została wykonana błyskawicznie. Pracownicy owej firmy pojawili się w biurze już na drugi dzień po złożeniu zlecenia, i od razu zidentyfikowali źródło awarii, a mianowicie słabe podzespoły, które nie były przeznaczone do pracy w tak dużych temperaturach. Zaoferowali nam więc dwie możliwości. Pierwsza polegała na prostej naprawie sprzętu, choć nie dawała ona gwarancji iż klimatyzacja będzie przez dłuższy czas działać. Druga, natomiast, miała polegać na wymianie części klimatyzatorów na podzespoły o lepszej jakości, od bardziej renomowanych producentów. Oczywiście, wybraliśmy drugą opcję, gdyż była ona o wiele pewniejsza.

Naprawy przebiegały bardzo szybko, a serwisanci starali się wykonać wszystkie prace w taki sposób, by nie zakłócać naszej pracy, a jednocześnie wykonać swoją sprawnie i bezproblemowo. Nie było również problemu z dostępnością części, które zostały dostarczone do biura jeszcze tego samego dnia. Po naprawie, klimatyzatory działały lepiej niż nowe, sprawdzając się o wiele bardziej w wysokich temperaturach. Serwisanci udzielili nam również półrocznej gwarancji na usterki spowodowane przeciążeniem sprzętu, co w naszych warunkach pracy zdecydowanie było przydatną możliwością do wykorzystania.