Spódnice z guzikami wracają do mody

Spódnice jedwabne są w ostatnim czasie hitem, ponieważ nadają się do prawie wszystkich figur kobiecych, zwłaszcza tych w kształcie gruszki. Spódnica jest idealna zarówno do pracy, jak i do wyjścia. Ponadto tego rodzaju spódnice są odpowiednie dla prawie wszystkich typów ciała – sprawiają, że szczupłe kobiety wydają się bardziej kręte i łagodzą pełniejsze kształty. Idealna długość to do kolana lub tuż powyżej.

Stylowe spódnice jedwabne na każdą okazję

jedwabna spódnica z guzikamiIdealnym sposobem na wyglądanie kobieco bez odkrywania zbyt wielu rzeczy jest wybór spódnicy jedwabnej z guzikami.  Warto upewnić się, że kupuje się spódnicę odpowiedniego rozmiaru. Pomiędzy materiałem a skórą trzeba wygodnie wkładać palec. Spódnice zapinane na guziki są ostatnio hitem na całym świecie. Można je nosić zawsze i wszędzie bez znaczenia, jaka to pora roku. Które modele zasługują na honorowe miejsce w szafie? Od spódniczek i minispódniczek z zamszowymi guzikami po jeansowe guziczki. Jest to kultowa odzież w stylu lat siedemdziesiątych, a jedwabna spódnica z guzikami nadaje się głównie do strojów dziennych, być może łącząc ją z ciepłym ponczo lub eleganckim długim beżowym swetrem. Jednak dzięki niewielkim rozmiarom, takim jak wysokie buty lub grube obcasy, ta odzież może być również odpowiednia na wieczór, szczególnie jeśli oczekiwany styl jest nieco inny niż zwykle. W rzeczywistości, chociaż spódnice z guzikami z przodu mogą wydawać się raczej statyczne jako ubranie, duża różnorodność materiałów, krojów i zastosowań, w których są zanurzone, czynią je absolutnie odpowiednimi dla wszystkich stylów, od najbardziej ekstrawaganckich do bardziej swobodnych i sportowych. Ci, którzy preferują długie, jedwabne spódnice, mogą wybrać szersze, które są bardzo zbliżone do modeli z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Wszechstronność kolorów pozwala również wybierać między jaśniejszymi i ciemniejszymi odcieniami, które można łączyć z praktycznie każdym elementem, który kobieta ma w szafie. Chcąc uzyskać wiejski styl, zaleca się skorzystanie z zamszowych akcesoriów, być może z z frędzlami w stylu retro.

Spódnice z guzikami robią duże wrażenie, bo mają połączenie dawnych lat i bardziej nowoczesnego smaku. Szczególnie warte uwagi są jedwabne spódnice z asymetrycznym zapięciem z przodu, które stanowią idealny strój zarówno na dzień, jak i na wieczór. Wybór jednak zależy od indywidualnych preferencji kobiety, bo tak naprawdę każda z pań jest inna, ale mimo to warto zwrócić uwagę na opisywany powyżej styl spódnic z guzikami.