Specjalna oferta usług konsjerża dla biznesmenów

 

Każdy, kto tylko ma na to wystarczającą ilość pieniędzy, może skorzystać z usług prywatnego konsjerża. Jest to usługa dedykowana dla osób zamożnych, ale nie oznacza to, że nie może z niej skorzystać każdy. Na prywatnego concierge pozwolić sobie mogą jedynie biznesmeni, milionerzy i miliarderzy. Ludzie, którzy zarabiają naprawdę duże pieniądze po prostu koncentrują się w życiu na działaniach związanych z ich zarabianiem. Dla tych, którzy trzymają swoje pieniądze w bankach to właśnie banki oferują tego typu usługi.

Bankowy konsjerż dla bogatych klientów

usługi konsjerża dla biznesmenówKilka największych banków właśnie w tej sposób postanowiło zawalczyć o bogatego klienta. Do oferty kont, lokat i inwestycji dołączają one jeszcze specjalną ofertę usług concierge. Podstawowym warunkiem skorzystania z takiej oferty jest oczywiście trzymanie odpowiedniego osadu na swoim koncie bankowym. Dlatego jest to oferta skierowana tylko do najbogatszych klientów z segmentu VIP lub private. W każdym razie takie bankowe usługi konsjerża dla biznesmenów są dzisiaj bardzo popularne, ale zakres takich usług jest mocno ograniczony. Jeśli biznesmen chce mieć swojego concierge na wyłączność to powinien koniecznie poszukać go na własną rękę albo skorzystać z usług firmy świadczącej tego rodzaju usługi. A co może załatwić najlepszy konsjerż? Praktycznie wszystko. Kolację z kontrahentem na jutro, ale na drugim końcu świata, albo kurs gry na pianinie z laureatem konkursu Chopinowskiego. Dobry konsjerż załatwi bilety VIP na mecz, na który biletów już dawno nie ma. Najbogatsi biznesmeni, którzy mogą sobie pozwolić na takie luksusy, muszą się tylko liczyć z tym, że załatwienie takich spraw często wiąże się z naprawdę dużymi kosztami. Ale dla większości ludzi bardzo bogatych są kwestie ważniejsze od pieniędzy. Wymienione powyżej przykłady to takie mocno wymagające przypadki. Zazwyczaj concierge mają prostsze zadania na głowie. Zorganizowanie opiekunki dla dzieci albo zawożenie ich do szkoły, zorganizowanie fryzjera dla zwierząt albo zorganizowanie biletów na wieczorny seans w teatrze – to bardziej przyziemne usługi dla najbogatszych.

Kiedy jest się naprawdę bardzo bogatym to na naprawdę przyziemne rzeczy nie ma się zazwyczaj czasu. Większość ludzi bogatych zajmuje się od świtu do zmierzchu pracą, bo taki jest koszt bycia naprawdę bogatym. Dlatego właśnie banki w promocjach oferują usługę konsjerża dla swoich najbogatszych klientów. Najlepsze usługi tego typu można sobie zagwarantować korzystając z usług firmy, która oferuje w pełnym i profesjonalnym zakresie.