Skorzystałem z agencji pracy tymczasowej

Jestem właścicielem dużej firmy kurierskiej. Posiadam kilka magazynów, które służą do przechowywania nadanych przesyłek, które trzeba rozwieźć. Nie ukrywam, że jest to ciężka praca. I wcale się nie dziwie, że często dochodzi w mojej firmie to zmian personalnych. Ludzie przychodzą i odchodzą z firmy, jak tylko znajdą lepszą pracę. Mimo wszystko jest to dla mnie problemem. Ostatnio przyszło mi do głowy, aby zatrudnić do pracy Ukraińców. Takie osoby, które przyjechały za pracą zazwyczaj są bardzo pracowite i nie przeszkadza im praca fizyczna.

Potrzebowałem pracowników z Ukrainy do firmy

sprawdzona agencja pracy tymczasowej - pracownicy z ukrainyDoszedłem do wniosku, że najlepiej będzie w takiej sytuacji skorzystać z agencji pracy tymczasowej. To będzie dla mnie najbardziej ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie. Przede wszystkim korzystając z takiej agencji pracy tymczasowej mam stu procentową pewność, że moi pracownicy posiadają pozwolenie na pracę i mogę ich legalnie zatrudnić. Po drugie ja podpisuje tylko umowę współpracy z agencją, i to oni zatrudniają pracowników w ramach umowy o pracę. Jest to dla mnie bardzo dobre pod względem finansowym rozwiązanie, nawet jeśli dodamy do tego prowizję agencji za znalezienie pracowników. Zatrudniając Ukraińskich pracowników przez agencję pracy tymczasowej powoduje również, że jeśli ktoś z dnia na dzień odejdzie z pracy nie będę miał przestojów na poszukiwanie pracownika, ponieważ agencja od razu przyśle w zamian kogoś innego. Teraz musiałem jeszcze tylko znaleźć odpowiednią agencję pracy. W ty celu skorzystałem z internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: sprawdzona agencja pracy tymczasowej – pracownicy z ukrainy, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć kontakt do międzynarodowej agencji pracy tymczasowej. Wiele osób zachwalało tą agencję, jako niezwykle profesjonalną i fachową. I były to opinie zarówno pracowników jak i pracodawców. Zachęcony pozytywnymi opiniami na temat tej agencji pracy zdecydowałem się nawiązać z nimi współpracę. Udałem się do siedziby tej agencji jeszcze tego samego dnia.

Mieli oni bardzo niską prowizję za wyszukiwanie pracowników do pracy, co było bardzo zachęcające. Posiadali oni także bardzo dużą bazę osób fizycznych chętnych do pracy, co gwarantowało mi bezproblemowe znalezienie osób o odpowiednim profilu do pracy na magazynie mojej firmy. Od razu nawiązałem z nimi umowę współpracy. Bardzo szybko dostarczyli mi CV potencjalnych pracowników, z których mogłem wybrać tych z którymi chcę nawiązać współpracę. W ten sposób już tydzień później miałem wiele chętnych pracowników na magazynie.