Rolety zamówione u producenta

Branża hotelarska jest w dzisiejszych czasach uznawana za jedną z najtrudniejszych branż. Jednak z drugiej strony, jeżeli otworzymy hotel w dobrej lokalizacji i zadbamy o to, żeby nasz oferta była atrakcyjna, możemy być spokojni o klientów. W mojej rodzinie hotelarstwo jest rodzinną branżą. Hotel, który mieści się nad morzem, przejęty został już przez trzecie pokolenie, czyli przeze mnie. Rodzice postanowili udać się na emeryturę i dużo podróżują. A ja zajęłam się rodzinnym biznesem, Zaczęłam od kapitalnego remontu.

Eleganckie rolety do hotelowych pokoi

duże rolety rzymskie - warszawaMówi się, że świeża krew w biznesie zawsze popycha dane przedsięwzięcie do przodu. Nie inaczej jest w przypadku naszej rodzinnej firmy, jaką jest hotel nad morzem. Kiedy moi rodzice przejęli hotel od moich dziadków, dużo się w nim zmieniło. Pojawiły się dodatkowe atrakcje, takie jak basen czy sauna. Zmienił się też wygląd wnętrz. Teraz, kiedy ja przejęłam tą rodzinną działalność, również postanowiłam wprowadzić trochę zmian, żeby unowocześnić nasz hotel i przyciągnąć więcej młodych klientów, w szczególności rodzin z dziećmi. Zaczęłam więc od zamknięcia hotelu na dwa miesiące i przeprowadzenie w nim kapitalnego remontu. Na szczęście zrobiłam to poza sezonem. Wnętrza hotelu urządziłam w taki sposób, żeby zachować klasycznych wygląd, ale żeby pojawiło się sporo nowoczesnych elementów. Bardzo nowatorsko podeszłam do pokoi gościnnych. Na oknach, bowiem, nie zawiesiłam klasycznych firan i zasłon, ale rolety. Większości osobom rolety kojarzą się z prostym kawałkiem materiałów w jakimś żywym lun neutralnym kolorze. Klasyczne rolety nawijane są na rulon, jednak na rynku dostępny jest jeszcze jeden, bardzo dekoracyjny typ rolet, a mianowicie rolety rzymskie. Ja do pokoi gościnnych zamówiłam duże rolety rzymskie – warszawa była miastem, w którym znalazłam idealny sklep z takimi roletami na wymiar. Rolety rzymskie występują w różnych wersjach, nie tylko jak chodzi o kolorystykę, ale też o materiały. Ja zdecydowałam się na rolety wykonane z ciężkiego, eleganckiego materiału w piaskowym kolorze.

Zasłony i firany nie muszą być jedynym rozwiązaniem na oprawę okien w pokojach hotelowych. Na rynku dostępne są bowiem bardziej nowoczesne rozwiązania, którym zarazem nie brakuje elegancji. Takim rozwiązaniem, które bardzo mocno mi przypadło do gustu, są rolety rzymskie. Zamówiłam takie rolety do pokoi gościnnych. Wykonał je dla mnie producent z Warszawy, cieszący się bardzo dobrymi opiniami. Rolety te wykonane są z ciężkiego, ale eleganckiego materiału.