Przeprowadzki to opłacalny biznes

Koleżanki mąż długi okres czasu był bez pracy. Wiedziałam, że było im dosyć ciężko. Mieli na głowie kredyt, dwójkę dzieci a na rynku pracy było trudno. Mój mąż prowadził od dłuższego czasu firmę, która zajmowała się przeprowadzkami. Przeprowadzki dotyczyły osób prywatnych ale także i firm.

Mąż zajmuje się przeprowadzkami

usługi przeprowadzki warszawaDziałalność mojego męża była bardzo opłacalna. Miał sporo klientów i praktycznie większość swojego czasu spędzał w pracy. Zatrudniał dwóch chłopaków, z których był zadowolony ale zaczął wspominać, że musi znowu kogoś zatrudnić. Wpadłam na pomysł żeby zaproponował pracę Mateuszowi. Mąż stwierdził, że to dobry pomysł. Mateusz nigdy nie pracował w tej branży ale był pracowity i byliśmy przekonani, że sobie poradzi. Usługi przeprowadzkowe w Warszawie i nie tylko cieszyły się dużym powodzeniem. Mateusz zgodził się na propozycję mojego męża od razu. Był wdzięczny, że o nim pomyślał. Mateusz jeździł z Karolem, który miał już wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach. Usługi przeprowadzki warszawa zawsze wykonywane były na najwyższym poziomie przez firmę mojego męża. Mieliśmy fajną stronę internetową poprzez, którą klienci mogli zgłaszać zapotrzebowanie na auto. Ja zajmowałam się w firmie sprawami księgowymi a także klienci ze mną kontaktowali się kiedy było potrzebne jakieś auto. Ceny na usługi przeprowadzki warszawa mieliśmy konkurencyjne. Nasza firma istniała na rynku już wiele lat więc zdawaliśmy sobie sprawę co jest ważne dla naszych klientów. Zapewnialiśmy przeprowadzki na terenie naszego kraju jak również za granicę. Mieliśmy trzy auta, które były dostępne dla naszych klientów. W aucie były dostępne pasy, które były używane do przewożenia rzeczy, które wymagały szczególnego zabezpieczenia. Przez te kilka lat działalności mogliśmy poznać wiele osób. Niektóre z nich do nas wracały lub polecały nas swoim bliskim. Taka reklama zawsze była dla nas najważniejsza. Wiedzieliśmy, że dzieki temu nasza praca jest doceniana przez naszych klientów.

Cieszę się, że podpowiedziałam mężowi aby zaproponował pracę Mateuszowi. Moja koleżanka była nam wdzięczna. Mateusz nigdy nie chciał nikogo prosić o pomoc a od kiedy pracuje w naszej firmie jest bardzo zadowolony. My z niego również ponieważ jako pracownik jest zawsze na czas, nie mamy z nim żadnych problemów a swoją prace wykonuje bardzo starannie. Klienci chwalą go, że w trakcie przeprowadzek jest bardzo pomocny i uprzejmy. Cieszę się, że mogliśmy mu pomóc a my nasza firma również zyskała dobrego pracownika.