Profesjonalne zabudowy targowe

Projektowanie stoisk targowych to zajęcie, w którym dużą rolę odgrywa doświadczenie. Firmy oferują gotowe, nowoczesne rozwiązania, a ich montaż na miejscu docelowym okazuje się łatwy, szybki i bezproblemowy. Wieloletnie doświadczenie wielu firm sprawia, że nasze modułowe zabudowy targowe stanowią obecnie podstawę na każdych targach w kraju i poza jego granicami.

Fachowe zabudowy targowe

zabudowy targoweSpecjalistyczna zabudowa targowa składa się z wielu elementów, wśród których każdy ma strategiczne znaczenie dla promocji firmy na targach i eventach. Budowa stoisk targowych dla wielu firm jest codziennością. Solidne zabudowy targowe to gwarancja sukcesu. Stoiska targowe, zaopatrzone w efektowny przekaz reklamowy, są gwarancją powodzenia  produktu. Dodatkowo ich montaż oraz demontaż jest szybki i prosty. Zabudowy targowe to systemy wielorazowego użytku, z możliwością ciągłej modyfikacji. Modułowa konstrukcja posiada wiele zastosowań, co pozwala każdemu wystawcy na dostosowane do sytuacji. Takie rozwiązanie sprawdzi się na targach, eventach czy w ciągach komunikacyjnych, a także, jako doskonały element showroom’u lub estetycznej ścianki brandingowej w siedzibie firmy. Całość składa się z aluminiowych profili, które zapewniają stabilność przy relatywnie niskiej wadze. Usługa, która oferuje największą jakość i elegancki wygląd sprawiają, że Twoje modułowe stoisko przyciąga wzrok na każdej imprezie targowej. Wydruki są wykonane na tekstyliach metodą sublimacji. Specjalistyczny blockoutowy materiał nie przepuszcza światła, ma domieszkę strechu, więc nie ma konieczności prasowania, ponieważ  po założeniu na konstrukcję, materiał napina się i nie ma widocznych zagnieceń. Z pewnością zaletą jest to, że do transportu wydruk składamy w kostkę, nie zajmują dużo miejsca a przede wszystkim niezwykle trudno jest je uszkodzić. W przypadku zabrudzenia można przetrzeć mokrą ściereczką. Mamy do wyboru również wydruki na płytach PCV, dibondzie oraz innych tworzywach sztucznych.

Jak wszyscy wiemy, tworzenie stoisk targowych to nie lada wyzwanie – to najważniejsza wizytówka prezentującej się firmy. W myśl tej zasady,  że to jak wygląda stoisko, świadczy o firmie, stoiska targowe to coś, z czym ma styczność potencjalny klient na samym początku. Dlatego watro mieć oryginalną, designerską i przemyślaną zabudowę stoisk targowych niezależnie od rodzaju targów. Warto jest poszukać takiej firmy, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie i dba o zapotrzebowania swoich klientów, zwracając uwagę na każdy szczegół.