Próbny, miesięczny catering – co z tego wyszło?

Od jakiegoś czasu czułem się bardzo źle pod kątem kondycyjnym. Zacząłem tez tyć. Wszystko przez prace biurową, jaką wykonywałem od dobrego roku. Przyczyniło się to do tego, że jadłem i jadłem i się nie ruszałem. Potem wracałem zmęczony do domu. Musiałem coś z tym zrobić i zdecydowałem się na to, ażeby się lepiej odżywiać przy pomocy usług cateringowych. Pomyślałem, że mogę się przez miesiąc żywic inaczej i zobaczymy czy to poskutkuje.

Skuteczny catering dietetyczny sposobem na odchudzanie

catering bydgoszczChcąc wrócić do mojej poprzedniej, prawidłowej wagi i mieć lepszą kondycje, postanowiłem że skorzystam z  cateringu. Całkowicie zrezygnowałem z zakupów żywnościowych, więc moja lodówka mogła być wyłączona. Za to zwróciłem się o pomoc do firmy cateringowej, która miała dla mnie przygotować posiłki. Po krótkiej rozmowie i wywiadzie odnośnie ojej wagi i stanu zdrowia, dietetyk zaproponował dla mnie dobrą dietę. Catering Bydgoszcz miał mi dostarczać jedzenie trzy razy dziennie. Było to śniadanie, obiad i kolacja. Dokładnie były wyliczone kalorie. Ludzie z pracy byli zdziwieni tym, że podjąłem się tego wyzwania i zacząłem odmawiać sobie pączków i innych tłustych ciast. Za to miałem zdrową żywność od formy cateringowej. Mimo, że porcje były dość skromne, to jednak wystarczające dla mojego organizmu. Jedzenie nie jest po to, ażeby się napchać, tylko żeby móc dobrze i zdrowo żyć. Na śniadanie zawsze było pieczywo, masło, wędlina i nabiał. Nie zabrakło także warzywa na chlebek oraz owoc. Obiad składał się z dwóch dań. Catering oferował zawsze jakąś zdrową i dobrze przyprawioną zupę i dość spory obiad. Nie zawsze było to mięso, do czego byłem przyzwyczajony, jednak po jakimś czasie zacząłem doceniać również inne dania obiadowe. Mój żołądek po kilkunastu dniach zaczął potrzebować coraz mniejszej ilości jedzenia. Ja przy tym czułem się bardzo dobrze. Miałem siły na to, by uprawiać sport. Miałem też lepszą cerę i nastrój. Wszystko się poprawiło od kiedy zacząłem korzystać z usług cateringowych. Skupiając się przez cały miesiąc tylko i wyłącznie na diecie opartej na cateringu zgubiłem aż trzy kilo.

W związku z tym po miesiącu próby zamówiłem kolejny catering na cały miesiąc. I tak do teraz z niego korzystam. Proszę sobie wyobrazić to, że w bardzo szybkim czasie wróciłem do odpowiedniej wagi, co zostało zauważone przez moich kolegów i koleżanki z pracy. W związku z tym inni również zaczęli korzystać z cateringu z Bydgoszczy i są równie zadowoleni, jak ja. Teraz chyba połowa firma zamawia jedzenie cateringowe.