Potrzebowałam spersonalizowanych krówek

Prowadzę własną firmę. Moja praca polega głównie na kontakcie z klientami. Czasami całe osiem godzin mojej dniówki to spotykanie się z potencjalnymi klientami i kontrahentami. Nie ukrywam, że często jest tak, że muszą oni chwilę poczekać na to, aż skończę wypełniać jakieś dokumenty, które mamy razem analizować. Wiem, że w takiej sytuacji dobrze jest poczęstować czymś klienta, żeby nie czuł się zignorowany. Nie musi to być nic dużego, czasami wystarczy zwykły cukierek. Ponieważ sam bardzo lubię krówki zdecydowałem się zakupić właśnie takie słodycze.

Kupno spersonalizowanych krówek z logo firmy

spersonalizowane krówki z logoPodzieliłem się tym pomysłem z moją przyjaciółką. Stwierdziła ona, że to świetny pomysł i że dobrze byłoby połączyć to z reklamą firmy. Nie miałam pojęcia jak mogę rozreklamować firmę za pomocą cukierków, ale przyjaciółka szybko mi to wytłumaczyła. Dowiedziałem się od niej, że w takiej sytuacji najlepiej jest zamówić spersonalizowane krówki z logo. Klient nabierze wtedy przekonania nie tylko co do tego, że tutaj dba się o klientów, ale także że jest to fachowa i dobrze zorganizowana firma. Pokazała mi ona stronę internetową, gdzie można było spersonalizować sobie nadruk na papierku cukierka. Dużym ułatwieniem było na tej stronie to, ze od razu można było zobaczyć wizualizację 3d swojego projektu. Dzięki temu można było stworzyć taki nadruk na cukierku, żeby być z niego zadowolonym i żeby nie był on zamazany. Można było zamówić krówki w wielu różnych smakach, ponieważ była to strona internetowa ich producenta. W związku z tym miałem również gwarancję najniższej ceny za dokonane zakupy. Już wkrótce przekonałem się, że takie krówki to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim zakupione przeze mnie cukierki były smaczne i miały długą datę przydatności do spożycia. Świetnie umilały one czas moim gościom, którzy również chwalili sobie taki drobny poczęstunek. Jednakże, najważniejsze było to, że nadrukowane logo na papierku cukierka stanowiło świetną reklamę mojej firmy.

Już wkrótce zacząłem rozdawać tego typu cukierki w ramach promocji. Fajnym rozwiązaniem było również to, że na stronie internetowej, którą pokazała mi przyjaciółka zapisał się projekt papierka z nadrukowanym logo firmy, dlatego kiedy zamawiałem kolejne partie cukierków nie musiałem za każdym razem na nowo wprowadzać danych do programu graficznego. W ten sposób można stworzyć cukierki spersonalizowane pod logo każdej firmy czy nawet z osobistym nadrukiem na wesele lub inną uroczystość rodzinną. Jestem bardzo zadowolony.