Potrzebowałam grupowego ubezpieczenia na życie

Kilka lat temu zaczęłam prowadzić własną firmę. Biznes bardzo szybko się rozrósł i zaczęłam zatrudniać kilka osób do prowadzenia biura i księgowości. Jako, że staram się dbać o swoich pracowników stwierdziłam, że powinnam dla nich wykupić jakieś ubezpieczenie grupowe. W końcu nawet praca biurowa była niebezpieczna i przydałoby im się ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Poza tym taki system dodatkowych benefisów mógłby przyciągać do mojej firmy najlepszych pracowników, którzy mają duże kompetencje, ale i duże wymagania co do pracy.

Gdzie w Szczecinie wykupić ubezpieczenie grupowe?

najlepsze grupowe ubezpieczenie na życie w szczecinieZależało mi na tym, aby znaleźć jakąś naprawdę dobrą ofertę ubezpieczenia grupowego. Interesował mnie od razu cały pakiet ubezpieczeń, dlatego liczyłam na bardzo dobrą cenę, dużą lepszą niż gdybym chciała wykupić pojedyncze rodzaje ubezpieczenie na życie. Poszukiwania odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: najlepsze grupowe ubezpieczenie na życie w szczecinie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jedną firmę, która posiadała wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń, a także była bardzo mocno polecana przez przedsiębiorców, którzy zdecydowali się wykupić w niej pakiet ubezpieczeń grupowych dla swoich pracowników. Zachwalali oni, że takie ubezpieczenie było dostępne w bardzo niskiej cenie, dawało każdemu pracownikowi wybór co do wielkości pakietu, a przede wszystkim ja nie ponosiłam zbyt wysokich kosztów ubezpieczenia. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy ubezpieczeniowej zdecydowałam się do niej wybrać i zobaczyć jakie ubezpieczenie grupowe mi zaproponują. Firma posiadała siedzibę w samym centrum Szczecina, dlatego nie miałam problemu z tym, żeby trafić na miejsce. Jak się już wkrótce okazało to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ta firma okazała się naprawdę kompetentna i profesjonalna. Zaproponowali mi bardzo szeroki pakiet ubezpieczenia grupowego dla moich pracowników.

Wykupiony przeze mnie pakiet ubezpieczenia obejmował ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, a także ubezpieczenie zdrowotne. Było ono dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Każdy pracownik mógł wybrać również wysokość pakietu, to znaczy to do jakiej kwoty pozostawał ubezpieczony. Kolejną zaletą tego pakietu ubezpieczenia grupowego było także to, że w razie gdyby firma się powiększała i do ubezpieczenia przystępowała coraz większa ilość pracowników, to cena od osoby sukcesywnie by spadała.