Popularne krzesło gamingowe polecane przez streamerów

 

Nie od dziś wiadomo, że lubię naśladować swoich idoli. Już jako nastolatka chętnie upodabniałam się do znanych piosenkarek z pierwszych stron gazet. Czasy się zmieniły i wpłynęły tez na moje upodobania, jednak ta chcę do naśladowania pozostała. W dobie internetu i wszelkiej maści portali upodobałam sobie streamerów. Są to ludzie, którzy w ciekawy sposób pokazują różne formy spędzania czasu. Najczęściej po prostu grają w gry na żywo i chętnie nawiązują kontakt ze swoimi widzami.

Krzesła, słuchawki i inne gadżety gamingowe

popularne krzesła gamingoweWiadomo, że na streamach pojawiają się reklamy i lokowanie produktów. Producenci chętnie nawiązują współprace z twórcami internetowymi, aby ci szczególnie zachwalali, czy używali jakiejś konkretnej marki czy modelu. Bardzo często tworzą serie wręcz dedykowana danemu graczowi, czy sygnowane jego pseudonimem. Musze wam powiedzieć, że na mnie to bardzo działa. Ostatnio nawet nabyłam nowe krzesło. Wszystko dlatego, że jeden z producentów wyprodukował popularne krzesła gamingowe sygnowane przez jednego z moich ulubionych twórców. Jestem niesamowicie dumna z mojego zakupu. Mam tam gdzieś w głowie, że po pierwsze mój zakup w jakiś sposób wspiera jego działalność. Po drugie krzesło jest naprawdę pięknie wykonane w charakterystycznych dla tego twórcy kolorach. I po trzecie to możecie mi nie wierzyć, ale to najwygodniejsze krzesło jakie miałam. Oczywiście jest naszpikowane rożnymi bajerami jak regulacja oparcia, zagłówka, podłokietników i wysokości. Ma też zamontowane światła LED, które dają niesamowity efekt podświetlenia krawędzi. Przy zgaszonym świetle wygląda to imponująco. To krzesło naprawdę świetnie się prezentuje, jest wygodne i wytrzymałe, a to według mnie ostatnio rzadkość. W podobny sposób zakupiłam także zestaw słuchawek ze statywem i kartę graficzną. Nie za bardzo znam się na sprawach komputera od strony technicznej. Polegam głównie na opiniach inny i własnej intuicji. Musze przyznać, że żadnego z tych zakupów nie żałuje i nie zawiodłam się na ich jakości. Cenowo tez nie były to jakieś ogromne wydatki, więc jestem zadowolona.

Może to naiwne, ale myślę, że dzięki tym rzeczom mogę poczuć namiastkę bycia prawdziwym streamerem. Wspierając ich twórczość i kontent staje się częścią tego ich świata. Skoro oni pomagają mi spędzić miło czas to ja mogę odwdzięczyć się im kupując dedykowane przez nich produkty. To bardzo fajne, że w pewnym sensie współpracujemy. Popularne krzesło gamingowe, czy zestaw słuchawkowy to niby tylko przedmioty, ale dla mnie maja charakter kolekcjonerski i jestem ich dumną posiadaczką.