Piękne ujęcia niemowlaka

Jako młoda mama wiem, że każda chwila spędzona z dzieckiem jest ulotna. Czas płynie bardzo szybko, a dziecko dzisiaj leży w wózku i z uśmiechem gaworzy, a jutro pójdzie do przedszkola, pojutrze będzie kończyło studia. Dlatego właśnie staram się czerpać z każdej chwili jak najwięcej i jak najlepiej cieszyć się macierzyństwem. To naprawdę doskonały okres w życiu każdej kobiety, który pozwala na chwilę się zatrzymać i skupić na rodzinie. Jak jednak zachować te piękne wspomnienia? Nawet najpiękniejsze obrazy w głowie czasem blakną.

Wspomnienia na fotografiach

sesja niemowlęca w WarszawieKażda matka wie, jak szybko dorastają dzieci. Dlatego właśnie postanowiłam zrobić coś, co pozwoli mi zatrzymać piękne chwile na dłużej. Początkowo myślałam, że robiąc dużo zdjęć telefonem zatrzymam swoje wspomnienia. Niestety, okazało się, że zdjęcia nie są tak ładne, jakbym tego chciała. Na szczęście okazało się, że sesja niemowlęca w Warszawie to rozwiązanie nie tylko dostępne, ale również przystępne cenowo. Umówiłam się do fotografa i jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Koszty nie były duże, w związku z czym uważam, że jest to rozwiązanie dostępne dla każdego. Sesja została przeprowadzona w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo odpowiadał mi fakt, że fotograf był bardzo ostrożny i ani przez chwilę moje dziecko nie było niezadowolone. Muszę przyznać, że w przypadku sesji niemowlęcych, podejście do dzieci jest bardzo ważne. Na szczęście te fotograf z pewnością je miał. Dziecko widząc go zaczęło się uśmiechać i było bardzo spokojne. Może dlatego, a może dzięki doskonałym zdolnościom fotografa, mój rodzinny album wzbogacił się o kilka wspaniałych zdjęć. Cała sesja nie trwała zbyt długo, jednak ilość wspaniałych zdjęć okazała się więcej niż zadowalająca. Co więcej, w cenie usługi był druk kilku wybranych ujęć. Jestem bardzo zadowolona, bo jakość odbitek jest doskonała a zdjęcia wyglądają naprawdę bardzo estetycznie. Jeżeli będę miała kolejne dziecko z pewnością znów odwiedzę tego fotografa i zdecyduję się na podobną sesję.

Dzieci szybko dorastają, dlatego właśnie zdecydowałam, że wspomnienia trzeba w jakiś sposób zachować. Najlepiej w formie fizycznej, takiej jak zdjęcia, które włożyłam do rodzinnego albumu. Zdecydowałam się na profesjonalną sesję zdjęciową i każdej matce polecam takie rozwiązanie. Warto czasem wrócić do zdjęć tego typu i uśmiechem na ustach, a może nawet z łezką wzruszenia w oku, wspominać, jak cudownym niemowlakiem było nasze dziecko i jakie kiedyś było malutkie. Takie wspomnienia są bezcenne.