Piękne brwi ombre w Warszawie

Każda z pań marzy o pięknym spojrzeniu. Na to piękne spojrzenie składają się nie tylko oczy, ale również brwi, które stanowią ich oprawę. Niestety natura nie dzieli nas po równo. Nie wszystkie kobiety posiadają piękne gęste brwi, które idealnie podkreślają oczy. Na szczęście istnieją zabiegi kosmetyczne dzięki którym w łatwy i szybki sposób można uzyskać efekt pięknych gęstych brwi za niewielką ceną.

Brew wykonana metodą ombre

brwi ombre w WarszawieCoraz większym zainteresowaniem wśród pań cieszą się brwi ombre w Warszawie. Stylizacja brwi za pomocą specjalnych preparatów trwa zwykle około trzydziestu minut. Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż do jego wykonania wykorzystuje się znieczulające maści kremy. Warto jednak zadbać o to, aby wybrać odpowiednio przeszkoloną osobę, która poza umiejętnościami posiada również talent artystyczny. Stylizacja brwi nie jest bowiem prostym zadaniem i będzie nam towarzyszyć przez najbliższe dwa lata. Warto wybrać sprawdzoną kosmetyczką bądź lekarza medycyny estetycznej. Brew wykonana metodą ombre utrzymuje się około dwóch lat. Wiąże się to z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze, a mianowicie ścieraniem się skóry. Pigment w miarę upływu czasu będzie stopniowo zanikał, a nasze brwi będę coraz jaśniejsze. Jeżeli chcemy, aby efekt był bardziej intensywny to warto po upływie roku powtórzyć zabieg. Należy zwrócić uwagę na to czy osoba wykonująca stylizację brwi zachowuje zasady aseptyki oraz antyseptyki. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ wpływa na nasze bezpieczeństwo. Po wykonanym zabiegu niezbędna będzie odpowiednia pielęgnacja brwi, a mianowicie ich właściwe natłuszczanie za pomocą wazeliny kosmetycznej bądź maści medycznych. Odpowiednie nawilżenie wpływa na szybkie gojenie się. Po wygojeniu się makijażu permanentnego zazwyczaj konieczna jest jego korekta, gdyż pigment może wchłaniać się w różnym stopniu w zależności od głębokości oraz miejsca w jakim został umiejscowiony. Korekta zazwyczaj wliczona jest w cenę zabiegu i nie wymaga poniesienia dodatkowych kosztów finansowych.

Metoda ombre polega na zróżnicowanym stopniu nasycenia pigmentu w obrębie brwi. Zazwyczaj pigment jest nieco jaśniejszy w wyższych partiach brwi, co daje piękny efekt wizualny. Taki efekt utrzymuje się około dwóch lat. Ze względu na naturalne procesy zachodzące w obrębie skóry stopniowo zaczyna blednąć i wymaga korekty, aby zachować pożądaną intensywność pigmentu. Nie mniej jednak na tego typu zabiegi kosmetyczne decyduje się wiele kobiet, które marzą o pięknej oprawie oczu.