Odzyskiwanie kobiety narcystycznej – czy warto?

Odzyskiwanie kobiety nie jest sprawą prostą. Szczególnie, jeśli ma ona trudny charakter: jest twarda i zawzięta. Dziś warto opowiedzieć o tym, w jaki sposób i czy warto odzyskiwać kobietę narcystyczną. Na początku należy opisać, czym tak naprawdę charakteryzuje się sam narcyzm. Otóż jest to cecha charakteru wpływająca na osobowość i relacje międzyludzkie, niestety w sensie negatywnym. Najprościej rzecz biorąc, narcyzm jest to brak krytyki w stosunku do siebie oraz postawienie własnego ja w centrum świata.

Metoda na odzyskanie kobiety z osobowością narcystyczną

jak odzyskać kobietę która odeszłaNarcyzm wpływa negatywnie na wszelkiego rodzaju relacje i osoba, która posiada taką osobowość nie jest w stanie utrzymać długo związku. Kobieta z narcystycznym podejściem do świata wielokrotnie bawi się uczuciami mężczyzn, zostawia ich i przez to mężczyźni cierpią. Jeśli zastanawiałeś się wówczas, jak odzyskać kobietę która odeszła, wiedz że może ona w ten sposób Tobą manipuluje. Najpierw uwodzi, a potem miesza z błotem. Jest to cykliczny schemat. Jest w stanie zawsze siebie postawić na pierwszym miejscu, a partnera z kolei wprowadzić poczucie winy. Osoba narcystyczna często rezygnuje z relacji aby zacząć się bawić inną osobą. Wtedy odzyskiwanie takiej kobiety, to jak walka z wiatrakami. Odzyskiwanie sieje spustoszenie w umyśle oraz w sercu. Wpływa negatywnie na poczucie własnej wartości, jednak jesteśmy w stanie odzyskać i zmienić taką kobietę jeśli naprawdę zależy nam na tym. Musimy wiedzieć, że sami będziemy w stanie walczyć z jej narcyzmem. Warto wtedy uświadomić jej problem, choć to nie będzie takie proste, ponieważ narcyz jak już wspomniano nie przyjmuje żadnej krytyki do siebie. Jest nieomylny i świadom własnej wartości. Jedyną metodą na odzyskanie kobiety narcystycznej jest postawienie granicy. Wbrew pozorom wpłynie to na to, ażeby narcyz był zainteresowany nami. Nic wówczas nie działa tak dobrze jak obojętność emocjonalna. Pomyśli wówczas, dlaczego on mnie nie chce? Jeżeli coś do nas czuje, to sama zacznie się o nas wtedy starać. Będziemy zaskoczeni!

Jeżeli jednak nie ma w stosunku do nas uczuć, zainteresuje się kimś innym i wówczas wiemy o tym, że nie ma sensu walczyć o taką dziewczynę i marnować życie na kogoś kto nam dokucza i wprawia nas w poczucie winy. Lepiej poszukać sobie dziewczyny, która będzie dobra ciepła i troskliwa a przede wszystkim będzie nas kochała i szanowała. Z góry jednak należy jej postawić granice. Po po prostu nie dajmy sobie wejść na głowę. To najprostsza recepta udanego związku.