Nowoczesne lustro do salonu i nie tylko

Kiedy byłam dzieckiem marzyłam o tym, żeby w dorosłym życiu zajmować się zarobkowo aranżacją wnętrz. Konsekwentnie rozwijałam się potem w tej dziedzinie i ostatecznie ukończyłam studia, po których założyłam własne biuro projektowe. Obecnie biuro to rozwija się w bardzo szybkim tempie. Cały czas przybywa nam klientów, którzy chcą mieć w profesjonalny sposób urządzone wnętrza swoich domów oraz mieszkań. Wielu klientów nie tylko zamawia u nas projekty, ale też zadaje mnóstwo pytań dotyczących zasad aranżacji wnętrz.

Ozdoba na ścianę w postaci lustra

wiszące lustra na paskuW dzisiejszych czasach dla wielu osób spełnieniem marzeń jest posiadanie dobrze prosperującej firmy. Nie musi być to duże przedsiębiorstwo, ale ważne, żeby przynosiło zyski. Ja należę do osób, którym udało się rozwinąć własną firmę do tego stopnia, że teraz żyję na bardzo dobrym poziomie. A przy okazji realizuje się w tym, co mnie najbardziej pasjonuje. Zaraz po ukończeniu studiów z zakresu aranżacji wnętrz otworzyłam bowiem własne biuro projektowe, które cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Na przestrzeni kilku lat, kiedy prowadzę biuro, zauważyłam, że wielu klientów mocno interesuje się tematyką aranżacji wnętrz i chętnie korzystają z wiedzy, którą posiadamy. Wiele osób ma pytania dotyczące przede wszystkim doboru dekoracji do wnętrz. Szczególnie młode osoby szukają nietuzinkowych rozwiązań, na przykład na dekorację ścian. Bardzo często polecam moim klientom wieszanie na ścianach salonu luster. Szczególnie takich dekoracyjnych. sprawdzają się one przede wszystkim w niedużych pomieszczeniach, bo optycznie powiększają przestrzeń, ale nie jest to reguła. Klientom najbardziej przypadły do gustu wiszące lustra na pasku, z czego większość takich luster jest okrągła. Są one owinięte skórzanym paskiem wzdłuż obrzeży i właśnie ta tym pasku wiesza się je na ścianach. Lustra na pasku dostępne są w wielu sklepach z artykułami do aranżacji wnętrz. Są też osoby, które wykonują takie praktyczne dekoracje samemu, przy pomocy instrukcji znalezionej w Internecie.

Moi klienci są często bardzo mocno zaskoczeni faktem, że obrazy lub zdjęciach na ścianach nie są jedynym pomysłem na dekorację pomieszczeń. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się aranżacje z dekoracyjnymi lustrami, wśród których prawdziwą furorę robią lustra na skórzanych paskach. Są one bardzo designerskie i przyciągają uwagę szczególnie młodych osób, którym zależy na oryginalnych i estetycznych rozwiązaniach. Lustra na pasku są zazwyczaj okrągłe, ale znaleźć też można wersje w innych kształtach.