Nowa i ulepszona frezarka z pochłaniaczem pyłu

 

Higieniczne warunki odgrywają niezwykle ważną rolę w przypadku gabinetów kosmetycznych i podologicznych. Praca kosmetyczki i pedicurzystki oraz podologa wiąże się z częstym używaniem frezarki. To bardzo przydatne urządzenie sprawia, że wszystkie zabiegi na stopy wykonywane są w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny. Jednak w czasie zabiegów wytwarzają się duże ilości pyłu. Można je ograniczyć używając nowoczesnych frezarek z pochłaniaczem pyłów.

Jak uniknąć pyłów podczas frezowania?

ulepszona frezarka z pochłaniaczem pyłuW czasie wykonywania zabiegów na stopy trzeba złuszczyć zrogowaciały naskórek. Aby do tego doszło podolog lub pedicurzysta, stosują specjalistyczne narzędzia, czyli frezarki kosmetyczne. To wyjątkowo pomocny sprzęt w gabinecie. Dzięki niemu można w łatwy sposób opracować powierzchnię stopy, piętę i usunąć wszelkie zgrubiałe części skóry. Frezarki klasyczne mają to do siebie, że wytwarzają duże ilości pyłu. Im grubsza skóra na stopie klienta, tym więcej pyłu unosi się w gabinecie kosmetycznym. Dlatego stworzona została ulepszona frezarka z pochłaniaczem pyłu. To zupełnie innowacyjna odmiana klasycznej frezarki. Zamiast wyrzucać pyły na zewnątrz, urządzenie ma wbudowany specjalny mechanizm i pojemnik do zasysania pyłów. Zatem w czasie zabiegów na stopy naskórek nie trafia do powietrza, gdzie unosi się godzinami lub opada na podłogę. Ulepszona frezarka pomaga zassać pyły i wessać je do specjalnego pojemnika w urządzeniu. To z kolei pozwala na zachowanie bardzo sterylnych warunków w salonie kosmetycznym z usługami pedicure. Także podolog będzie zadowolony ze stosowania ulepszonej frezarki z pochłaniaczem różnorodnych pyłów. Tego typu urządzenia są niewiele droższe od klasycznych frezarek, a zapewniają czystość w salonie. Także w czasie manicure taka frezarka z pochłaniaczem doskonale się sprawdzi. Ułatwia utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Dzięki temu klienci i pracownicy gabinetu kosmetycznego mogą przebywać w dobrych, sterylnych warunkach, co w branży kosmetycznej jest bardzo ważne.

Stosowanie frezarek jest podstawą funkcjonowania gabinetów kosmetycznych, podologicznych i manicure. Minusem klasycznych urządzeń jest to, że wytwarzają duże ilości pyłów podczas zabiegów na dłonie i stopy. Pył wygląda nieestetycznie, opada na podłogę, biurka i sprzęty w salonie. Można zaradzić temu zjawisku. Wystarczy zacząć stosować ulepszoną frezarkę, która zamiast wyrzucać pyły na zewnątrz, zasysa je do środka. Taka frezarka kosztuje niewiele więcej niż klasyczna maszyna, a daje rewelacyjne efekty.