Meble do salonu na zamówienie

Już niedługo nasz nowy dom zostanie skończony i będziemy mogli zacząć się do niego wprowadzać. Budowaliśmy się od trzech lat, ponieważ za każdym razem coś było nie tak, a to ekipa budowlana miała opóźnienie, później problem z materiałami, a na końcu z samym odbiorem. Na całe szczęście już jesteśmy na ostatniej prostej. Wykończyliśmy dom i teraz pozostało nam tylko go urządzić, a dokładniej zakupić meble do salonu, jadalni oraz sypialni naszej oraz dzieci. 

Indywidualne meble tapicerowane na wymiar

meble tapicerowane na indywidualne zamówienieNajbardziej zależy nam na jadalni oraz salonie, ponieważ w pokojach obecnie stoją meble z naszego starego mieszkania. Biurka, szafy oraz łóżka specjalnie zostawiliśmy, żeby nie musieć wszystkiego kupować na biegu. Co do salonu i jadalni to wcześniej w mieszkaniu ich nie mieliśmy, więc wszystko tu trzeba kupić od początku. W pierwszej kolejności postawiliśmy na meble tapicerowane na indywidualne zamówienie, ponieważ chcemy je dopasować do wymiarów salonu. Chcemy, żeby na przeciwko telewizora znalazła się rogówka, na którą przeznaczyliśmy specjalne miejsce pomiędzy ścianami. Natomiast przy kominku koniecznie dwa fotele uszaki. Moja żona od zawsze o takich marzyła, więc nie może ich zabraknąć w jej idealnym, długo wyczekiwanym, nowym domu. Ponadto w części jadalne, która jest połączona z salonem chcemy umieścić tapicerowane krzesła. Zależy nam, żeby to były meble tapicerowane na indywidualne zamówienie, ponieważ chcemy, żeby wszystko było takie samo, a nie każdy z mebli z innego zdarzenia. Lubimy porządek i proste formy, dlatego zdecydowaliśmy się na zamówienie takich mebli. W sklepach ciężko dopasować taki komplet, więc postanowiliśmy zaoszczędzić swój czas i zrezygnowaliśmy z jeżdżenia i szukania. Mamy zresztą sprawdzoną firmę, która wykonuje meble tapicerowane na indywidualne zamówienie. Wcześniej braliśmy od nich kilka rzeczy jak robiliśmy remont mieszkania. Do tej pory wszystko świetnie się sprawdza. Pomimo siedmiu lat nic nie jest zepsute, więc meble są jak najbardziej trwałe i godne polecenia. 

Meble maja do nas przyjść za trzy tygodnie. Nie mieliśmy, żadnego problemu z zamówieniem. Sami mogliśmy sobie wybrać interesujący nasz kształt i dopasować rozmiar. Oczywiście rozmiar dotyczy rogówki, na którą mamy przeznaczone specjalne miejsce. W ramach naszego zamówienia otrzymaliśmy transport i wniesienie gratis. Dzięki temu odchodzi nam dodatkowy problem i fatygowanie szwagra, żeby pomógł nam to wszystko wnieść. Lubie robić interesy z tą firmą. Przy kolejnej wymianie również skorzystam z ich usług.