Mateusz pomaga mi przy montażu mebli

Moja firma bardzo dobrze się rozwija. Mam wiele zleceń i coraz więcej pracy. Moja żona poprosiła mnie żebym kogoś zatrudnił. Ona tez chciałaby się mną na cieszyć, dzieciaki mnie też potrzebują. Wiedziałem, że ostatnio było bardzo duże zamieszanie. Udało mi się załatwić wiele kontraktów i niestety terminy mnie goniły. Ja jestem słownym facetem i nie lubię rzucać stół na wiatr. Jak już się czegoś podejmuję to chcę to wykonywać zgodnie z ustaleniami. Postanowiłem jednak posłuchać się mojej żony i zorientować  w terenie czy ktoś nie potrzebuje pracy i nie chciałby mnie troszkę odciążyć.

Klienci decydują się na meble na wymiar

eleganckie kuchnie na wymiar w gdańskuNa prawdę miałem sporo szczęścia kiedy spotkałem Mateusza. Znamy się sporo czasu jednak ostatnio dawno się nie widzieliśmy. Myślałem, że Mateusz cały czas jest za granicą ale okazuje się, ze wrócił ok dwa tygodnie temu. Był z rodziną na wakacjach i miał się do mnie w tym tygodniu zgłosić. Chciał właśnie zapytać czy nie potrzebuję kogoś do pomocy. Mateusz spadł mi normalnie z nieba. On tak samo jak ja projektował kuchnie. Był stolarzem bardzo doświadczonym. Cieszyłem się kiedy wyjechał za granice bo wiedziałem, że to dla niego spora szansa. Kiedyś w naszej branży było ciężko się wybić a on i jego rodzina potrzebowała pieniędzy. Tam tworzył eleganckie kuchnie na wymiar. Z tego co mówił miał dobrą pracę i był z niej zadowolony ale żona nie chciała się przeprowadzić za granicę. Ja wiedziałem, ze Mateusz mnie odciąży i nie musiałem się obawiać, że zatrudniam kogoś kto nie ma doświadczenia. Od razu powiedziałem mu, ze eleganckie kuchnie na wymiar w gdańsku cieszą się teraz ogromnym zainteresowanie. Co raz więcej osób decyduje się na stolarza pomimo tego, że meblem te są droższe niż zwykłe kupowane w sklepie. Mateusz ucieszył się, że będziemy mogli razem pracować. Kiedy powiedziałem mojej żonie o tym, że zatrudniłem Mateusza bardzo się ucieszyła. Wiedziała, że firma jest dla mnie bardzo ważna i ze zawsze staram się jak najlepiej produkując meble na wymiar ale byłą pewna, że Mateusz dzielnie będzie mi pomagał a ja dzięki temu będę miał więcej czasu dla rodziny.

Moja firma nadal dobrze się rozwijała. Klienci chętnie do nas wracali i polecali nasze usługi kolejnym nowym klientom. Meble na wymiar są strzałem w dziesiątkę szczególnie do małych pomieszczeń gdzie trzeba pokombinować żeby się wszystko zmieściło i żeby kuchnia była funkcjonalna. Cieszę się, że pracuję z Mateuszem. Dobrze się spisuje i stara się przy każdym zleceniu. Klienci go chwalą a to jest dla mnie najważniejsze.