Mam w domu nową instalację elektryczną

Ostatnio kupiłem sobie nowe mieszkanie w bloku. Było ono w dosyć kiepskim stanie i wymagało generalnego remontu. Jednakże, chciałem go wyremontować i przeznaczyć na wynajem, dzięki czemu koszt remontu by mi się zwrócić. Po załatwieniu wszystkich spraw formalnych zacząłem robić listę rzeczy, które nadają się do wymienia. Na początek musiałem zająć się instalacją elektryczną, ponieważ stara była bardzo mocno zużyta i zniszczona. Musiałem więc znaleźć kogoś, kto się zajmie jej projektowaniem i montażem.

Znalazłem elektryka, który wykonał instalację elektryczną

instalacje elektryczne krakówKiedy szukałem kogoś kto by się tym zajął, zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka z którą razem pracowaliśmy i zapytała co robię. Odpowiedziałem jej, że szukam profesjonalnego elektryka, który mógłby zaprojektować nową instalację elektryczną w moim mieszkaniu, a następnie zająć się jej montażem. Okazało się, że zna ona bardzo dobrego elektryka, który wykonuje instalacje elektryczne Kraków to miejscowość, w której on mieszka, dlatego za dojazd do mnie z pewnością nie doliczy sobie dodatkowych opłat, więc wyjdzie mnie to bardzo tanio. To jej znajomy i gwarantowała mi ona, że ma on bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu takich instalacji i na pewno zrobi to bardzo szybko i fachowo. Zdecydowałem się od razu wziąć od niej numer telefonu do tego specjalisty i skontaktowałem się z nim już następnego dnia. Umówiłem się z nim na spotkanie, żeby mógł zobaczyć jak wygląda mieszkanie i przygotować dla mnie wstępny projekt instalacji. Już kilka dni później dostałem od niego gotowy projekt wraz z wyceną prac i kosztorysem wszystkich sprzętów, które zostaną użyte do montażu. Bardzo mi się spodobało to, że wszystkim miał się zająć on sam i nie musiałem jeździć po sklepach elektrycznych w poszukiwaniu konkretnych kabli czy bezpieczników potrzebnych do montażu instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu. Od razu podpisałem z nim umowę (dzięki temu udzielił mi on gwarancji na swoje usługi) i już następnego dnia zabrał się on do pracy.

Faktycznie, tak jak mówiła moja koleżanka działał on bardzo szybko i sprawnie, ale przy tym niezwykle dokładnie i precyzyjnie. Dzięki temu miałem pewność, że wszystko będzie działało jak należy i nie popsuje się zbyt szybko. Zresztą właśnie dlatego zdecydowałem się na instalację elektryczną z wysokojakościowych elementów, żeby mieć pewność, że nie będę musiał jej wymieniać. Jestem bardzo zadowolony z pracy tego elektryka, tym bardziej że na końcu posprzątał po sobie i sprawdził, czy wszystko działa jak powinno.