Laktator dla kobiet karmiących

 

Początki karmienia piersią nie dla każdej mamy są łatwe. Obolałe brodawki sutkowe, nabrzmiałe piersi i czasem rana po cesarskim cięciu powodują straszliwy ból. Jeśli do tego dziecko nie umie dobrze złapać piersi to zarówno mama jak i dziecko nie czują się komfortowo. Dlatego w takim momencie pomocne są laktator oraz nakładki na brodawki sutkowe. Ostatnio bardzo popularny stal się nowoczesny laktator Canpol. Najlepszy jest oczywiście ten elektryczny. 

Zalety najlepszych laktatorów firmy Canpol

nowoczesny laktator loviNiewątpliwie każda mama, która chociaż jedno dziecko karmiła piersią przyzna, że nie jednokrotnie laktator przynosił jej ulgę. Mowa tu przede wszystkim o ściąganiu nadmiaru mleka np. będąc w pracy lub po prostu po za domem przez dłuższy czas. Nowoczesny laktator canpol polecany jest przez wszystkie mamy. Laktator dwufazowy odwzorowuje dwie funkcje ssania. Po pierwsze faza stymulacji wypływu mleka oraz fazę głębokiego ssania. Do każdego zestawu laktatora Canpol dołączona jest torba, butelka, smoczek do butelki oraz inne niezbędne akcesoria. Koszt elektronicznego laktatora tej firmy wynosi około 350 do 500 zł. Nowoczesne Laktator posiada wyświetlacz oraz pokrętło do regulacji siły ssania. Dzięki czemu mama może sobie samodzielnie ustawiać z jaką siłą ma zostać odciągnięte mleko. Ponadto laktator zapamiętuje tą funkcję i przy następnym karmieniu sam ustawiony jest na daną moc. Do każdego laktatora dołączona jest nakładka masująca, dzięki której stymulowany jest wzrost produkcji mleka. Laktator Canpol można także zmienić na ręczny. Dzięki dodatkowym akcesoriom zmiana ta jest bardzo szybka. Mamy, które przetestowały kilka innych laktatorów twierdzą że właśnie z tej firmy jest najlepszy. Odczuwają znacznie mniejszy ból przy odciąganiu mleka niż przy innych laktatorach. Laktator Canpol polecany jest przez lekarzy i położne. Laktator może być zasilany zarówno sieciowo jak i na baterie. Dzięki czemu można go zabrać ze sobą nawet w podróż.

Wszystkie karmiące mamy polecają laktatory Canpol. Zarówno te ręczne jak i elektryczne. Uważają, że właśnie ta firma wypuściła do sprzedaży najlepsze produkty. Ponadto w zestawach oprócz laktatora znajduje się bardzo wiele przydatnych rzeczy jak butelka do mleka oraz kubeczek do pojenia dziecka. Mamy chwalą także ten laktator za możliwość zmiany na ręczny ponieważ bardzo często zabierają go ze soba do pracy. Zdecydowanie wszystkie mamy uważają, że laktator przynosi ulgę dla pełnych piersi. Cena jest adekwatna do znakomitej jakości laktatora elektrycznego firmy Lovi.