Kupno obrotowego fotela do biurka

Zazwyczaj całe dnie spędzam przed komputerem. Najpierw pracuje zdalnie, a następnie w ramach relaksu gram w gry komputerowe. Co prawda w ciągu dnia staram się pamiętać o tym, żeby czasem się porozciągać i nie siedzieć kurczowo na krześle przez dwanaście godzin, ale jeśli nie ma się porządnego fotela, to naprawdę niewiele to daje. Doszłam więc do wniosku, że najlepiej będzie jak kupię sobie profesjonalny fotel gamingowy. Wiedziałam, że żadne inne fotele nie będą tak wygodne jak gamingowe. Udałam się więc do sklepu, po kupno odpowiedniego mebla.

Potrzebowałam fotela obrotowego

obrotowy fotel gamingowyChciałam, żeby fotel ten był profesjonalny i wygodny, ale najbardziej zależało mi na tym, aby był obrotowy. Szczególnie kiedy pracuje, muszę często odwracać się i szukać w szafie odpowiednich dokumentów. Fotel obrotowy jest w takich sytuacjach niezastąpiony. W sklepie do którego się udałam, bez problemu znalazłam odpowiedni dla siebie obrotowy fotel gamingowy. Był on wykonany z solidnego, metalowego stelażu oraz posiadał siedzisko obite ekologiczną skórą. Prezentował się on naprawdę okazale. Pasował nawet do gabinetu, w którym przyjmuje swoich klientów. Jego dużą zaletą była wytrzymałość. Według zapewnień producenta, z tego fotela mogły korzystać nawet osoby o wadze do stu dwudziestu kilogramów. Ja ważyłam zaledwie połowę tego, więc wiedziałam że krzesło na pewno się pode mną nie złamie. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że posiadało ono duże, gumowe kółka, które były w pełni skrętne, dlatego bez problemu mogłam przesuwać fotel zarówno po podłodze, jak i dywanie. Dodatkowo gumowe kółka miały tę zaletę, że nie rysowały podłogi. Nie mniej ważne było to, że krzesło posiadało regulowaną wysokość oraz oparcie. Dzięki temu mogłam je ustawić w taki sposób, żeby było mi wygodnie siedzieć, nogi nie zwisały pod biurkiem, a kręgosłup nie był wygięty. Wybrany przeze mnie model fotela posiadał także duże i wygodne podłokietniki, które również można było wyregulować według własnych preferencji.

Zdecydowałam się zakupić ten fotel gamingowy również dlatego, że był dostępny w niskiej, przystępnej cenie. W sklepie można było wybrać dwa różne warianty kolorystyczne, dostępne od ręki. Dla siebie zdecydowałam się kupić czarny, ponieważ jest to elegancki kolor, który pasuje do biura, a poza tym łatwo się go czyści. Świetnym rozwiązaniem okazało się także to, że posiadał on wbudowane poduszki pod odcinek lędźwiowy i szyjny kręgosłupa. To nawet lepsze rozwiązanie niż regulacja, ponieważ poduszka jest wygodniejsza.