Konkurs na torby papierowe z nadrukiem

Konkursy plastyczny w mojej szkole są na porządku dziennym. Kolejny konkurs miał na celu wypromowanie młodych talentów w naszej szkole. Otóż był bardzo specyficzny i polegał on na zaprojektowaniu torby papierowej z nadrukiem. Trzeba było ustalić zasady i nagrody. Ważna była w tym wszystkim świadomość ekologiczna, ponieważ wiadomo, że torby papierowe są o wiele bardziej ekologiczne, niż torby plastikowe.

Która torba papierowa z nadrukiem wygrała?

torba papierowa z nadrukiem cenaZasady konkursu były proste – każda osoba  wykonuje jeden projekt w określonym czasie. Technika jest dowolna i również tematyka jest dowolna. Wszystko zależy od kreatywności uczestnika konkursu, a u nas w szkole był naprawdę wysoki poziom, jeśli chodzi o talenty plastyczne. Są tu osoby bardzo kreatywne. Poziom był bardzo wysoki i nie wiadomo było kogo wybrać. Powszechna ostatnio stała się torba papierowa z nadrukiem cena takich toreb jest o wiele niższa, niż popularnych jeszcze niedawno toreb plastikowych.. Nie ma mowy było o tym, ażeby każdy miał inny format. Różnicą były tylko to, w jaki też sposób przedstawiona zostanie na torbie grafika. Wyłoniliśmy kilka ciekawych projektów oferowanych przez naszych uczniów. Mógłbym już tutaj, na samym początku powiedzieć, że mi najbardziej spodobał się projekt jednego młodego chłopaka, który zawsze kładł nacisk na ekologię. Zaprojektował torbę papierową z logo firmy, która zajmowała się sprzątaniem miejsc publicznych. Miał na tej papierowej odpowiednie hasło reklamowe, które odpowiadało moim preferencjom i mnie zafascynowało. Dla mnie to był faworyt. Była jeszcze jedna torba papierowa z nadrukiem, która zrobiła na mnie wrażenie. Warto warto więc wspomnieć o projekcie młodej dziewczyny z pierwszej klasy, która narysowała na torbie papierowej ptaszka z logo Parku Krajobrazowego, który dopiero miał zamiar powstać. Kto wie, być może jak powstaje ten Park Krajobrazowy to skorzysta z tego projektu. W konkursie brało udział wielu uczniów, którzy zaprojektowali torby papierowe z ciekawymi nadrukami, jednakże zwyciężyła osoba która zaproponowała najciekawszy projekt graficzny. Nie był to nikt z moich faworytów. Decyzją całego jury wyłoniliśmy tego, a nie innego zwycięzcę.

Każdy uczeń biorący udział w konkursie na najciekawszą torbę papierową dostał nagrody ufundowane przez radę rodziców. Poszczególne upominki uczniowie otrzymali w torbach papierowych. Jakim było zaskoczeniem, kiedy miały na sobie nadruk zwycięzcy! Osoba ta była bardzo wyróżniona, pochwalona i zadowolona ze swojego sukcesu. Warto inwestować młode talenty, które chcą się rozwijać i są ambitne. Trzeba organizować konkursy nawet, jeśli to są zwykłe konkursy na zaprojektowanie torby papierowej z nadrukiem.