Klienci chętnie wynajmują nasze auta

Od jakiegoś czasu szukałam pracy. Mój brat prowadził firmę firmę niedaleko lotniska i zajmował się wynajmowaniem samochodów. Dobrze sobie radził. Jego firma dobrze się rozwijała. Sporo zarabiał i oferował swoim klientom dobrej jakości samochody. Jego pracownica zaszła w ciąże i brat poszukiwał osoby, którą ją zastąpi. Pomyślał o mnie i bardzo się ucieszyłam. Lubiłam kontakt z ludźmi i wiedziałam że sobie poradzę. Do firmy mojego brata miałam w miarę blisko. Mogłam dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Zaczynałam od dzisiaj i byłam bardzo ciekawa mojego pierwszego dnia.

Oferowaliśmy samochody na wynajem

gdańsk lotnisko wypożyczalnia autBrat był ze mną i wszystko mi tłumaczył. Miałam już okazje zobaczyć jak to działa w praktyce. Pojawiali się u nas klienci, którzy dopiero co wylądowali na lotnisku i zdecydowali się na wynajem auta w naszej firmie. Do moich obowiązków należało wypełnienie wszystkich dokumentów i pobranie od klientów zaliczek na wynajem samochodów. Musiałam sprawdzić wszystkie dokumenty bo to było bardzo ważne. Formalności musiały być dobrze załatwione żeby później nie było żadnych problemów. Wielu klientów mówiło, ze znalazło nasza firmę przez Internet. Wpisywało w wyszukiwarce gdańsk lotnisko wypożyczalnia aut i wówczas pojawiało się kilka firm i decydowali się na najlepsze ceny lub patrzyli na dostępność aut. Strona internetowa firmy mojego brata była bardzo czytelna. Brat zatrudnił informatyka żeby strona była jasna i żeby klienci radzili sobie z jej obsługą. Wszystkie auta, które były wynajmowane były aktualizowane na stronie, żeby klienci mieli pewność, że auto na które się decydują na pewno jest dostępne. Wielu klientów decydowało się na wynajem aut przez Internet wówczas wszystkie formalność i załatwialiśmy online. Przygotowane dokumenty przekazywałam kiedy klient pojawiał się w firmie i wówczas dawałam również kluczyki. Niektórzy decydowali się na spontaniczny wynajem i wówczas formalności były załatwiane na miejscu w biurze.

Praca mi się podobała. Była bardzo przyjemna i czas zawsze mi szybko leciał. Starałam się być bardzo dokładna żeby wszystkie dokumenty były prawidłowo wypełnione. Klienci byli zadowoleni z naszej firmy i aut, które oferowaliśmy im na wynajem. Mój brat był zadowolony z mojej pracy. Zaproponował mi stały etat. Oczywiście zdecydowałam się na zostanie u niego i nadal obsługuję klientów. Nie zmieniłabym swojej pracy na żadną inną. Doceniam pracę z ludźmi i cieszę się, że mogę zapewniać im dobrej jakości samochody. Klienci chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi swoim znajomym.