Jaki susz jest smaczny?

Stosowanie legalnej marihuany, może nam przynieść wiele korzyści zdrowotnych, albowiem jest ona bogata w kannabidiol (CBD). Warto również podkreślić, że może zawierać tylko śladowe ilości THC więc nie wykazuje właściwości uzależniających tudzież odurzających.

Polecane odmiany suszu marihuany CBD

susze konopne amnesiaMarihuana, przez bardzo długi czas była na cenzurowanym właśnie z uwagi na to, że zawiera psychoaktywny THC. Nie pomyślano jednak, jak rozwiązać problem, lecz zakwalifikowano ją jako groźny narkotyk i podjęto z nim walkę. Czasy się jednak zmieniły i wpływ na decyzje podejmowane przez polityków, mają teraz specjaliści. A ci, twierdzą jednoznacznie, że korzyści z przyjmowania marihuany, jest znacznie więcej, aniżeli potencjalnych niebezpieczeństw. Jednak, dopóki, badania nie są zakończone, warto stosować marihuanę, która nie zawiera THC lub występuje on w niej w ilościach mikroskopijnych. Gwarantuje nam to bowiem, że takim suszem się nie odurzymy, jak również od niego nie uzależnimy. Natomiast jego spożywanie, na pewno, sprzyja relaksacji i odczuwaniu wewnętrznego komfortu, nie jest więc przypadkiem, że stosują go osoby cierpiące na dolegliwości o charakterze psychotycznym, jak na przykład lęki czy nerwice. Warto również zaznaczyć, że wśród wielu gatunków susze konopne Amnesia są najbardziej popularne. Jest tak, albowiem ta odmiana jest niedroga i ceni się ją za niezwykle intensywny smak i aromat. Charakteryzuje ją również bardzo wysoka, bo prawie czternastoprocentowa, zawartość kannabidiolu. Trzeba wrócić do słowa „niedroga”, gdyż dla wielu jest to pojęcie względne i wolelibyśmy uniknąć oskarżeń o manipulację. Informujemy więc, że jeden gram Amnesii to wydatek dwudziestu pięciu złotych. Są oczywiście odmiany tańsze, które również mogą być uznane, za „niedrogie”, jednak żadna z nich, w niczym, nie dorównuje wyżej wymienionej. Ciekawe jest też to iż ta odmiana powstała na bazie kultowej, lecz nielegalnej Amnesii, toteż nie ma się czemu dziwić, że wyglądają, pachną i smakują dokładnie tak samo. Warto również mieć na uwadze, że najlepsze odmiany, właśnie takie, jak Amnesia pochodzą z upraw indoorowych, gdzie nie stosuje się stymulatorów wzrostu i toksycznych oprysków.

Wiele odmian legalnego suszu zasługuje na uwagę, ale to zawsze Amnesia zasługuje na pierwszeństwo. Nie tylko z uwagi na swoje cechy zewnętrzne, ale, przede wszystkim, ze względu na bardzo wysoką zawartość czystego CBD, dzięki czemu bardzo często wykorzystuje się ją jako zamiennik droższych produktów, jak na przykład, oleje konopne.