Jaką garderobę do przedpokoju wybrać?

W każdym domu czy mieszkaniu znajduje się pomieszczenie zwane przedpokojem, na który zazwyczaj przeznaczona jest niewielka przestrzeń. Jednak podczas aranżacji wnętrz nie możemy przecież o nim zapomnieć. Głównym elementem przedpokoju jest oczywiście garderoba, która powinna pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy m.in.: czapki, płaszcze, szaliki oraz parasole. Jaką garderobę wybrać do małego przedpokoju?

Aranżacja garderoby w przedpokoju

garderoba z lustrem do przedpokojuW związku z małym metrażem przedpokoju powinien on być urządzony w sposób funkcjonalny i praktyczny, tak by ułatwiał codzienne czynności. Wybór garderoby może, więc nie okazać się taki prosty, dlatego w pomieszczeniach posiadających różne ograniczenia, pozostaje nam zamówienie garderoby wykonanej na podany przez nas wymiar. Dzięki temu mebel będzie idealnie dopasowany, a my wykorzystamy każdy kąt. Wiele osób coraz częściej interesuje garderoba z lustrem do przedpokoju z drzwiami przesuwnymi, gdzie umieszczone na froncie lustro optycznie powiększy wąskie lub małe pomieszczenie oraz ułatwi wgląd na założoną stylizację przed ważnym wyjściem z domu. Garderoba z lustrem jest bardzo popularnym rozwiązaniem, które pasuje do wszystkich wnętrz. Garderoba powinna również dopasować się do stylu, w którym urządzone jest całe mieszkanie, by razem tworzyć spójną całość i efektownie się prezentować. Najlepiej, gdy wybierzemy meble, kolory ścian i dodatki w jasnych barwach co również optycznie powiększy nam przestrzeń. W sklepach meblowych znajdziemy przeróżne modele garderoby, z których z pewnością dobierzemy coś dla siebie. Ciekawym rozwiązaniem są również zamówienia przez internet z wygodną i szybką dostawą do domu. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę czy mebel ma funkcjonalne drążki na wieszaki, a także półeczki, szuflady oraz stojak na buty. Przydatne okazują się również haczyki na klucze, dzięki temu znajdują się zawsze wszystkie w jednym miejscu. Możliwości jest wiele, dlatego ostateczny wybór garderoby do przedpokoju będzie należał tylko do nas, uwzględniając oczywiście upodobania wszystkim osób wspólnie mieszkających.

Garderoba powinna być estetyczną wizytówką mieszkania, ponieważ to właśnie na nią zwracają uwagę goście po wejściu do środka. Podczas zamawiania mebla pod indywidualny wymiar, należy wcześniej dokładnie wymierzyć przedpokój by garderoba w ustawionym miejscu, w żadnym wypadku nie przeszkadzała domownikom. Za garderobę z lustrem produkowaną na zamówienie zapłacimy od 400 złotych w górę, ale cena zależna będzie od wielkości mebla, a także od rodzaju użytych materiałów.