Jak zwiększyć objętość swoich włosów?

Włosy to jedna z najpiękniejszych naturalnych ozdób, jakie dała nam natura. Zachwycamy się zarówno długimi, prostymi włosami, jak i krótkimi, zawadiackimi loczkami. Dbamy o nie, stosując szampony, odżywki, maski i inne kosmetyki. Codziennie czeszemy je, układamy, upinamy w różne fryzury. Niestety, nie każdemu dane jest cieszyć się bujną czupryną. Na cienkich, łamliwych włosach nie warto eksperymentować, dlatego eksperci radzą, by stosować tylko metody polecane przez profesjonalnych fryzjerów i stylistów.

Doczepianie włosów bez ryzyka uszkodzeń

naturalne włosy doczepianeJeśli twoim problemem są cienkie, przerzedzające się włosy, nie musisz ukrywać ich pod nakryciami głowy. Nie zaleca się także ich tapirowania, ponieważ w ten sposób można uszkodzić łuskę włosa, poplątać pasma lub je wyrwać. Istnieją bezpieczne metody zagęszczania włosów, na które nie trzeba wydawać całego majątku. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest doczepianie pasemek metodą clip-in. Używa się do nich taśm włosów ze specjalnymi małymi spineczkami na końcu, dzięki którym wczepia się dopinki w nasze naturalne pasma. Taka metoda pozwala nie tylko zagęścić albo przedłużyć włosy, ale także nadać fryzurze asymetryczny kształt, wprowadzić ombre hair lub doczepić kolorowe pasemka (zależnie od rodzaju i długości dopinek). Na rynku dostępne są taśmy z syntetycznymi lokami, ale wiele klientek pyta od razu o naturalne włosy doczepiane. Profesjonaliści także je polecają, gdyż przy użyciu tego produktu można uzyskać najlepszy efekt, a fryzura wygląda, jakby stworzono ją wyłącznie z naszych włosów. Jakie są inne zalety przypinania włosów clip-in? Możemy oszacować koszt takiego zabiegu, sumując ceny produktów w koszyku. Sami możemy wybrać jakie pasma kupujemy i za ile, a doczepić można je samodzielnie, korzystając z tutoriali w serwisach wideo. Jeśli jednak wolimy dokonać zmian w renomowanym salonie, wystarczy popatrzeć na cenniki i opinie klientów w sieci, aby wybrać ten właściwy.

Współcześnie istnieją metody przedłużania i zwiększania objętości włosów, które wyglądają o wiele bardziej naturalnie niż peruki. Szczególnie dobrą opinią cieszy się metoda clip-in, dzięki której możemy w krótkim czasie diametralnie zmienić naszą fryzurę: dodać jej długości, wczepić kolorowe pasma lub stworzyć efekt ombre hair. Taśmy z naturalnymi puklami możemy zamówić przez internet w takim kolorze i długości, jakie nam odpowiadają. Wpina się je w bezpieczny sposób, tak aby nie uszkodzić włosów na głowie, dlatego wiele kobiet decyduje się na takie rozwiązanie.