Jak poradzić sobie z niesfornymi brwiami?

Pomimo tego, że uwielbiam się malować to jeszcze w niedalekiej przeszłości podczas wykonywania makijażu potrafiłam się mocno zdenerwować. Wszystko ze względu na moje niesforne brwi, których za żadne skarby nie umiałam okiełznać. W końcu zdecydowałam, że umówię się na makijaż permanentny i dziś jestem sobie bardzo wdzięczna za tę decyzję, ponieważ zaoszczędzam teraz mnóstwo czasu.

Modny kształt i kolor brwi

fachowy makijaż permanentny brwi ŁódźOd wielu lat maluję się na co dzień do pracy, ale też dlatego, że po prostu uwielbiam to robić. Skupienie się na makijażu działa na mnie bardzo relaksacyjnie i czuje, że bawiąc się makeupem po prostu wypoczywam. Jednakże odkąd tylko pamiętam brwi sprawiały mi ogromne trudności podczas prób ich podkreślania. Są bardzo niesforne i przez to, że niegdyś je podgalałam ciężko mi teraz znaleźć dla nich optymalny, a jednocześnie modny kształt. Często mój makijaż wyglądał na niedokończony ponieważ wszystko miałam perfekcyjnie zrobione, a malowanie brwi po prostu sobie odpuszczałam. Na szczęście to już dla mnie przeszłość ponieważ w końcu zdecydowałam się na fachowy makijaż permanentny brwi Łódź posiada salony w których można umówić się na taki makijaż wykonywany różnorodnymi technikami. W moim przypadku najlepszą metodą okazała się ta włoskowa polegająca na dorysowaniu pojedynczych włosków na skórze. Naturalnie mam dosyć gęste brwi, a zależało mi bardzo na ich naturalnym wyglądzie, więc ta technika okazała się być najlepiej pasującą do mnie. Dzięki dorysowaniu poszczególnych włosków w strategicznych miejscach na moich brwiach wreszcie przybrały one kształt o jakim tyle czasu marzyłam. Ponadto odpowiednio wyprofilowane brwi sprawiły, że moje oczy optycznie się powiększyły co było dodatkowo ogromną zaletą. Świadomość tego, że od tamtej chwili nie musiałam już więcej męczyć się z moimi brwiami oraz wiedząc, jak pięknie one teraz wyglądają sprawiło to, że nawet nieco podniosła się moja pewność siebie. Wcześniej wielokrotnie byłam na siebie zła, że nie udało mi się zrobić ładnych brwi do wieczorowego makijażu, a teraz wreszcie nie muszę sobie takimi rzeczami zaprzątać głowy.

Jestem niezwykle zadowolona z efektu, jaki udało się osiągnąć na moich brwiach. Każdego dnia, kiedy robię sobie makijaż widząc moje perfekcyjne brwi od razu poprawia mi się humor. Zauważyłam też, że samo wykonywanie makijażu bez tego całego stresu zajmuje mi znacznie mniej czasu niż dotychczas, a ja też zaoszczędzam pieniądze nie musząc eksperymentować z kosmetykami do brwi w celu znalezienia tego, który wreszcie pomoże mi je wyprofilować.