Gdzie skasować auto w Poznaniu?

 

Moi dziadkowie wiele, wiele lat temu, jeszcze w czasach młodości kupili sobie samochód. Do tej pory z niego korzystali. Dziadek zawsze sam w nim wszystko naprawiał, dlatego nawet nigdy nie było konieczności odstawiania go do warsztatu samochodowego. Jednakże ostatnio dziadkowie zamierzali się pozbyć samochodu. Byli już starzy, i słusznie uważali, że nie powinni prowadzić, ponieważ jest to dla nich niebezpieczne. Postanowiłam im pomóc w sprzedaży samochodu. Szybko się okazało, że skasowanie auta na złomie jest jedynym rozwiązaniem.

Skasowałam auto na złomie w Poznaniu

kasacja aut z PoznaniaTen samochód był już na tyle stary i tyle części było w nim połatanych, że nikt nie chciał tego kupić nawet do muzeum czy na pokazy starych samochodów. Teraz musiałam znaleźć jakiś złom samochodowy, gdzie można było skasować auto. Do tej pory nie korzystałam z takich miejsc, dlatego nie wiedziałam gdzie w Poznaniu mogłabym się udać. Poszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: autokasacja z Poznania, i zaczęłam przeglądać wyniki. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakieś profesjonalne i rzetelne miejsce, gdzie będzie można uzyskać dobrą cenę za sprzedaż samochodu moich dziadków. Szybko udało mi się znaleźć polecane i rekomendowane przez klientów miejsce. Był to popularny skup aut do kasacji w Poznaniu, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Klienci pisali, że można tam uzyskać bardzo dobrą cenę za sprzedaż samochodu, ponieważ wyceniają oni samochód nie tylko na podstawie wagi samochodu, ale także jego ogólnego stanu. Poza tym podane przez nich ceny są negocjowane. Zajmowali się oni skupem samochodów do kasacji w każdym stanie i zapewniali nawet lawetowanie auta jeśli nie mamy innego sposobu na dostarczenie samochodu na miejsce złomowiska. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego skupu aut do kasacji, pokazałam dziadkom ich ofertę. Zdecydowali się oni skasować swój samochód w tym miejscu. Udałam się tam razem z nimi. Zarówno ja, jak i dziadkowie byliśmy zadowoleni z tego miejsca.

Za skasowanie samochodu dziadkowie otrzymali bardzo dobrą cenę, która ich usatysfakcjonowała. Mnie udało się ją jeszcze trochę podwyższyć negocjacjami. Auto trafiło do kasacji, a dla nas najważniejsze było to, że wszystkie formalności zostały załatwione bardzo szybko. Również od ręki otrzymaliśmy ekwiwalent pieniężny, za skasowanie samochodu. Pracownicy pomogli nam także wypełnić wszystkie dokumenty związane z wyrejestrowaniem samochodu z rejestru w urzędzie i ze zbyciem mienia.