Firma sprzątająca w warszawskim biurowcu

Pracuję jako zastępca kierownica w małej firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron. Biuro jest usytuowane w jednym z warszawskich wieżowców w ścisłym centrum miasta. Mamy dużo pracy i dlatego nie starcza nam czasu na dokładne sprzątanie pomieszczeń, wyrzucanie śmieci i pranie wykładzin. W porozumieniu z innymi kierownikami i menadżerami wspólnie doszliśmy do konsensusu, że musimy zatrudnić profesjonalna firmę specjalizującą się w sprzątaniu w biurowcach.

Firmy sprzątające w warszawskich biurowcach

sprzątanie biurowców - WarszawaGdy zrobiliśmy research wśród innych firm znajdującej się w naszym budynku okazało się, że również są zainteresowani zatrudnieniem ekipy sprzątającej, która pomoże uporać się z co tygodniowym doprowadzaniem do porządku przestrzeni. Poszukiwaliśmy firmę, której głównym zajęciem jest profesjonalne sprzątanie biurowców – Warszawa zapewniła duży wybór zróżnicowanych firm i mogliśmy wybrać najlepszą z najlepszych do współpracy. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy firmę, która według wszystkich przedstawicieli firm miała najlepsze referencje. Od teraz, codziennie nasze miejsca pracy są sprzątane i widać znaczną różnicę w wyglądzie pomieszczeń. Codziennie możemy liczyć na czyste blaty biurek i wyniesione śmieci. Dywany są prane co kwartał, bo poprzez częste stąpanie po nim można go bardzo nabrudzić. Również okna są myte co tydzień, gdyż cały budynek z zewnątrz jest przeszklony i bardzo by nam to utrudniało pracę, gdyby szyby były myte rzadziej. Każdy z pracowników dokłada starań abyśmy przychodząc do pracy mogli spokojnie pracować w sterylnych blatach biurek, korzystać z wyczyszczonych włączników światła i czystych zlewów oraz urządzeń biurowych. Również w łazience dbają o czystość, gdyż stamtąd można wynieść najwięcej zarazków i bakterii. Wszędzie unosi się woń kwiatów, gdyż detergent służący do odkażania szczególnie narażonych na zanieczyszczenie powierzchni ma taki zapach. Teraz, gdy w czasie pandemii każdy zwraca uwagę na dezynfekcję również możemy liczyć na to, że najczęściej używane miejsca są dezynfekowane i w strategicznych punktach znajduje się żel antybakteryjny.

Wspólnie cieszymy się z wyboru ekipy sprzątającej, która bardzo przykłada się do wykonywanej pracy. Wszyscy bardzo cenimy sobie profesjonalizm i bardzo życzliwe podejście do klienta, dlatego panie i panowie, którzy wykonują usługi sprzątające również muszą być profesjonalni i życiowi, i tacy są. Dobrze, że wybraliśmy pakiet rozszerzony i możemy liczyć na czyste miejsce pracy na co dzień, nie tylko od święta.