Długopisy reklamowe zamawiam hurtowo

Swoją firmę prowadzę od kilkunastu lat. Od samego początku używam jednej sprawdzonej metody reklamowej. Nigdy nie zareklamowałem się w prasie ani obecnie w internecie. Robię jedną rzecz od samego początku i to działa od zawsze. Swoim klientom rozdaję długopisy z nadrukowanymi danymi swojego zakładu usługowego. Jako, że zajmuję się dorabianiem kluczy i drobnymi usługami to zależy mi na tym, żeby klienci mieli moje dane kontaktowe zawsze pod ręką. I to przynosi efekt.

Klienci mają mój numer na długopisie

długopisy reklamowe z własnym nadrukiemWiem, że stosowany przeze mnie patent na reklamę mojej firmy przynosi pożądane efekty. Sprawdziłem to wielokrotnie, ponieważ działam na zasadzie pogotowia ślusarskiego. Ludzie do mnie dzwonią kiedy popsuje im się zamek w drzwiach, albo kiedy zatrzasną klucze do auta w swoim samochodzie. Jeśli do mnie dzwonią to znaczy, że mają do mnie numer. A mogą mieć go tylko z długopisu, który ode mnie dostali. Takie długopisy reklamowe z własnym nadrukiem zamawiam hurtowo z pewnej drukarni. I jestem bardzo zadowolony z ich usług, bo zamawiam takie ciekawe długopisy, a nie takie zwyczajne. Długopisy wyglądają oryginalnie, dzięki czemu moi klienci używają ich do pisania. Przyjąłem taką strategię, że będę rozdawał swoim klientom takie bardzo ładne długopisy, żeby mogli się nimi posługiwać na co dzień. Nadruk z moim numerem telefonu i nazwą firmy umieszczony jest w sposób na tyle dyskretny, że przy codziennym używaniu tych napisów nawet nie widać. Jeśli dzwoni do mnie klient to najpewniej mnie zna i już kiedyś korzystał z moich usług. pomimo, że nie reklamuję się w internecie to mam tam swoją wizytówkę. Każdy może znaleźć mój numer telefonu i zadzwonić kiedy potrzeba. I w sumie to w taki sposób trafiają do mnie nowy klienci. A starzy mnie znają i mają już ode mnie długopis. Natomiast zawsze robię tak, żeby każdy kto u mnie cokolwiek kupi otrzymał przynajmniej jeden taki długopis reklamowy. Najczęściej daję ich jednak kilka, bo wiem, że klienci przekazują sobie te długopisy dalej. Dzięki temu moja reklama dociera do ludzi, którzy mogą stać się kiedyś moimi klientami.

Kilkanaście lat doświadczenia i prowadzenia swojej firmy powoduje, że doskonale wiem czego oczekują ode mnie klienci. Jeśli dostają ode mnie długopisy reklamowe to na pewno z nich korzystają. A jeśli z nich korzystają to znaczy, że mają do mnie dane kontaktowe. I w zasadzie tylko na tym mi zależy. Żeby moi klienci zawsze mieli do mnie numer telefonu. A długopis reklamowy to świetny sposób na to, żeby taki numer telefonu mieć zawsze pod ręką.