Damska torebka na lato

Lato to miły i wspaniały okres, kiedy każdy zamiast siedzieć w pracy wybiera przebywanie na świeżym powietrzu, czasem jakiś urlop lub wypad za miasto. Wszędzie jest ciepło więc nasze stroje również stają się wtedy bardziej zwiewne i swobodne. Mężczyźni zakładają krótkie spodenki, natomiast kobiety częściej wybierają zwiewne letnie sukienki. Atmosferę ciepła i lekkości czuć wszędzie dookoła. W takim klimacie nie można również zapomnieć o jednym z najważniejszych elementów kobiecej garderoby.

Lekka torebka na lato

torebki na latoMowa tutaj oczywiście o torebce. Wiadomo, że latem wybiera się raczej elementy lekkie. Sukienki, sandały, krótkie spodenki. Ciężko by było skomponować to wszystko z ciężką skórzaną torebką, w której panie będą nosiły swoje oczywiście obowiązkowe wyposażenie. To czas kiedy również torebka powinna być elementem komponującym się do tego sielskiego okresu. Przede wszystkim należy pamiętać, że w lecie nie trzeba z reguły nosić tylu przedmiotów co zimą lub jesienią. Zbędny będzie ochraniacz na usta lub dodatkowe rękawiczki. Z tego powodu torebki również nie powinny być za nadto zbyt duże gabarytowo. Mała podręczna torebka wielkości dużej koperty wystarczy aż nadto w codziennym spacerze czy wypadzie na małe zakupy. Wystarczą w niej tylko podstawowe przedmioty i karta kredytowa, aby cieszyć się z udanego dnia i być pewnym, że nic ważnego się nie zapomniało. Drugim ważnym elementem torebki na lato jest wybór odpowiedniego materiału. Twarda skóra powinna ustąpić w tym miejscu wykonanymi z materiału konstrukcjom torebek o ciekawych barwach nawiązujących do tego okresu. Modne są szczególnie naszywki w formie kolorowych kwiatów lub kolorowe designerskie desenie. Wybór jest tutaj olbrzymi i oczywiście musi być dopasowany do konkretnych strojów. Wiadomo, że całość musi się komponować i nie może być od tego odstępstw. Ważny jest również odpowiedni dobór paska do torebki, który także powinien charakteryzować się lekkością i nie powinien być zbyt szeroki. Tutaj również sprawdzają się cienkie paseczki z materiału.

Kobieto, pamiętaj, że torebka to sprawa najwyższej wagi i jej wybór należy tylko do ciebie. To już właściwie nawet sprawa honorowa. Nie znam osobiście kobiety która by nie przykładała odpowiedniej wagi do tego elementu. W lato tym bardziej że jest to element lekki to powinien być bardzo dobrze widoczny i charakterystyczny, aby inne przedstawicielki płci pięknej mogły dostrzec go z daleka. Oczywiście to tylko żart, ale wiem doskonale, że nie jest to sprawa prosta i jako mężczyzna nie zdecydowałbym się na wybór torebki jako prezentu dla kobiety. Chyba, że by go sama wybrała.