Czy trawy ozdobne nadają się jako prezent urodzinowy?

 

Dziś niemalże wszystko można sprezentować począwszy od tradycyjnych kosmetyków, czekoladek przez kwiaty, ale trawy? Czy są one dobrym pomysłem na prezent urodzinowy? tak, pod warunkiem, że są to trawy ozdobne, które doskonale prezentują się w ogrodzie, na tarasach i na balkonie! Mój przykład doskonale to potwierdza. W związku z tym, że mam chłopaka pasjonującego się ogrodnictwem, ja mu taki prezent kupiłam. Myślicie, czy mu się spodobał?

Trawy ozdobne dobrym pomysłem na prezent!

trawy ozdobne sklep internetowyKażdy z nas ma jakąś mniejszą lub większą pasję. Mój chłopak ma po prostu świra na punkcie roślin ozdobnych, dlatego tez w momencie, kiedy zbliżały się jego dwudzieste trzecie urodziny, nie miałam żadnych wątpliwości, aby sprezentować mu jakąś roślinkę ozdobną, którą sobie posadzi w swoim ogrodzie, który z resztą sam zaprojektował i o którego dba. Nie chciałam, aby był to prezent oklepany, dlatego zajrzałam w przeglądarkę, by poszukać kwiaty lub trawy ozdobne sklep internetowy, który znalazłam był pierwszym i ostatnim. Można było tutaj kupić wiele fajnych roślin, które na pewno spodobałyby się mojemu facetowi. Kiedyś go się pytałam, jaki jest jego ulubiony kwiat i wiecie co odpowiedział? Nie ma takiego, bo wszystkie są piękne! Nie wiedząc co wybrać, zainwestowałam w piękne trawy ozdobne znajdujące się w doniczkach. Ich zakup sprawił mi ogromną radość. Cena absolutnie nie grała roli, najważniejsze było to, aby je szybko zamówić, ażeby przyjechały one na czas i w dobrym stanie. Łącznie zamówiłam aż dwanaście doniczek różnych traw ozdobnych po trzy sztuki z każdego gatunku. Sama nie pamiętam nazwy, jak się nazywały, ale mój chłopak jak je zobaczył, to od razu zaczął wymawiać ich łacińskie nazwy. Był zaskoczony takim pomysłem na prezent, ale bardzo zadowolony i uradowany. Od razu wziął te doniczki i zaczął sadzić trawy przy swoim skalniaku. Widząc, jaką radość mu sprawiłam – miałam łzy w oczach. Kocham go najbardziej na świecie i jestem w stanie dać mu to, co najlepsze – póki co ofiarowałam mu trawy ozdobne do ogrodu.

Myślę, że trawy ozdobne nie są prezentem dla każdego, ale jeśli ktoś ma pasję taką, jak mój chłopak, to jak najbardziej nadają się na prezent urodzinowy. W końcu co innego kupować ogrodnikowi, jak nie kwiaty i rośliny, które posadzi w ogródeczku? Cieszę się, że wpadłam na ten pomysł i bardzo dobrze, że w internecie znajdują się sklepy online, w których można zamówić trawy ozdobne. Myślę, że z tego sklepu skorzystałam nie ostatni raz. Teraz dostanie coś na swoje imieniny.