Czasami warto kupić spodnie w dużych rozmiarach

W momencie, kiedy rozpocząłem siedzący tryb życia, rozpoczęły także moje problemy zdrowotne. Pracowałem w biurze i miałem pracę bardzo stresującą, a to wpływało na to, że obżerałem się ciastkami i słodyczami. Wprawiało mnie to w pozytywny humor, jednak taki tryb życia wpłynął niekorzystnie na stan mojego zdrowia. Z dnia na dzień zacząłem tyć i przestałem mieścić się w ubrania oraz parę spodni.

Spodnie w dużych rozmiarach dla puszystych panów

spodnie męskie duże rozmiaryOd zawsze miałem mniejsze lub większe problemy z nadwagą, ale teraz to już przesadziłem! Zorientowałem się, kiedy chciałam założyć moje ulubione spodnie na urodziny byłej teściowej. Już nie mogłem się w nim wcisnąć! Nie mogłem nic zrobić. Myślałem najpierw, że skurczyły się w praniu. Jednak nie, to nie było to. Ja po prostu tak bardzo przytyłem! Po ciuchach widać było gołym okiem, że muszę mieć ubrania w większych rozmiarach! Musiałem zainwestować w odzież dla panów i to chyba dla fanów puszystych. Byłem tym bardzo załamany i nie wiedziałem, co mam zrobić w tej sytuacji. Sam też wstydziłem się iść do sklepu i poprosić o spodnie męskie duże rozmiary, lecz musiałem się tam wybrać bo już nie miałem w czym chodzić, a spodnie które miałem i próbowałem założyć – podarły mi się w kroku. I to właśnie przez moją tuszę. Udałem się więc do sklepu, gdzie znajdowały się spodnie w dużych rozmiarach i poprosiłem bardzo śliczną ekspedientkę o jak największy rozmiar. Przymierzyłem te spodnie dla panów i bardzo mi pasowały. Były dość wygodne. Nadawały się do domu i do pracy. Mimo to, było mi bardzo przykro, że aż tak bardzo się zaniedbałem. Wstydziłem się tego i postanowiłem, że są to ostatnie spodnie w dużych rozmiarach, które zakupuję. Zrezygnowałam ze słodyczy, a także z niezdrowych napojów. Efektem mojego zawzięcia było to, że w ciągu czterech miesięcy schudłem aż dziesięć kilogramów. No i co dalej? Spodnie w dużych rozmiarach były mi już za duże. Musiałem ponownie wymienić swoją garderobę. Spodnie dla panów w dużych rozmiarach już mnie nie interesowały. Musiałam teraz wybrać się do normalnego sklepu i zakupić i zwykłe spodnie.

Fakt, jeszcze troszkę mi brakowało do wagi normalnej, ale mimo to cieszyłem się że spodnie w dużych rozmiarach leżą teraz w szafie nienoszone. Dzięki temu z dnia na dzień pozbywałem się moich kompleksów, choć nie powiem – w tamtych spodniach bardzo dobrze mi się chodziło. Być może dam je mojemu koledze, który również ostatnio przybrał na wadze. Powinien być z nich bardzo zadowolony. Niech mu się je dobrze nosi!