Chromowane rury do Dustera

Tuningowanie samochodów stało się popularne w naszym kraju już kilkanaście lat temu. Niektórzy kierowcy chcą, żeby ich auto wyglądało zupełnie inaczej niż wszystkie inne. Nie inaczej jest również w moim przypadku. W swój rumuński samochód zainwestowałem już kilkanaście tysięcy złotych. Przede wszystkim chodziło mi o gadżety potrzebne podczas jazdy w terenie. Jazda po bezdrożach zawsze mnie fascynowała. Niemniej jednak nie stać mnie był na drogą terenówkę. Trzeba było pójść na kompromis. Jednak wymarzony pojazd koniecznie musiał mieć napęd na cztery koła.

Gdzie można zamontować chromowane rury do Dustera

chromowane orurowanie dusterPodczas jazdy w terenie nie trudno o uszkodzenie karoserii. Trzeba temu jakoś zaradzić. Właśnie dlatego zamontowałem w mojej terenówce chromowane orurowanie duster to jeden z najpopularniejszych modeli rumuńskiego koncernu. Wszystkie części zamienne i poszczególne elementy tuningowe są ogólnodostępne. Trzeba tylko wybrać coś odpowiedniego do swojego modelu pojazdu. Moja terenówka jeździ bez zarzutów już od kilku lat. Muszę jednak wspomnieć, że zainwestowałem nieco pieniędzy w reduktor. W wersjach standardowych próżno go szukać. Jazda w terenie bez odpowiedniego układu przeniesienia napędu jest niemożliwa. Zwłaszcza kiedy jeździ się po błocie. Wszystkie poszczególne części do mojego terenowego auta kupiłem w sklepach internetowych. W moim mieście mam zaprzyjaźnionego mechanika, który zamontował mi nie tylko chromowane rury w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszyscy doświadczeni kierowcy samochodów terenowych doskonale wiedzą, że trzeba inwestować w swój samochód. Podczas jazdy po wertepach niektóre elementy po prostu się zużywają. Nie chodzi tylko i wyłącznie o zawieszenie. Mój samochód wyprodukowany w Rumunii napędzany jest silnikiem benzynowym. Mimo rad, że na teren lepszy jest Diesel, kupiłem benzyniaka. Spalanie w terenie jest oczywiście znacznie większe niż w mieście, więc zamontowałem nowoczesną instalację gazową. Obecnie rury i inne części tuningowe można zamontować niemal w każdym warsztacie.

Zawsze chciałem, żeby mój samochód wyglądał zupełnie inaczej niż wszystkie. Właśnie dlatego zdecydowałem się na różne przeróbki. Moja terenówka służy mi nie tylko do jazdy po lesie, ale również po mieście. Musiałem połączyć przyjemne z pożytecznym. Rumuńskie samochodu bardzo łatwo się przerabia. Nie brakuje poszczególnych części przeznaczonych do modyfikacji. Nawet reduktor do samochodu z napędem na cztery koła można obecnie kupić nie tylko w sklepach internetowych bez najmniejszego problemu.