Bardzo komfortowa depilacja

 

Kłujące i odrastające włosy, hirsutyzm, podrażnienie skóry po goleniu, po depilacji woskiem. Co zrobić? Golenie nóg i okolic bikini to odwieczna zmora kobiet. Depilacja woskiem pomaga na miesiąc, a potem włoski wrastają, co sprawia wielki ból i podrażnienie, żyletka starcza tylko na jeden dzień. W tedy najlepiej zapisać się na odpowiednia depilację laserową w klinice medycyny estetycznej. 

Szybko i komfortowa depilacja

trwałe laserowe usuwanie owłosienia - szczecinDepilacja laserowa jest przeznaczona głównie dla tych osób, które niestety po zwykłym goleniu mają zawsze podrażnienia, albo pod wpływem wrastających włosów pojawiają się podrażnienia. Tak samo jest z osobami, które mają nadmierne owłosienie czyli tak zwany hirsutyzm. W takim przypadku albo ginekolog przepisuje odpowiednie leki hormonalne albo osoba najbardziej zainteresowana powinna się zapisać na zabieg depilacji laserowej. największa zaletą depilacji laserowej jest trwałe usunięcie włosków z ciała. Po kilku sesjach tego typu depilacji, możemy cieszyć się gładką skórą, nawet przez kilka lat. przed  trwałe laserowe usuwanie owłosienia szczecin, należy przez miesiąc się nie depilować w wybranych miejscach, które będą potraktowane laserem. Kilka dni przed depilacją laserową, nie wolno się opalać oraz trzeba zrezygnować z chodzenia na solarium. W przypadku opalenizny, która jest uzyskana poprzez samoopalacz, depilacja jest możliwa dopiero, kiedy opalenizna ustąpi. Zabieg depilacji laserowej powtarza się zazwyczaj co miesiąc przez około pół roku, a następnie trzeba uczęszczać na ten zabieg raz na rok. Tylko w tedy mamy gwarancję, że depilacja będzie na pewno skuteczna i nie pojawią się już na naszym ciele żadne włoski.  W niektórych przypadkach nie da się tak do końca usunąć wszystkich włosków oraz ich mieszków. Czasami bywa i tak, że włoski zrobią się bardzo jasne i bardzo delikatne, tak więc gwarancji stuprocentowej nie mamy do końca. Przeciwwskazania przed zabiegiem są jedynie takie, że osoba, która ma problem hormonalne nie może wykonać zabiegu oraz osoba, która opala się przed zabiegiem na solarium lub na słońcu ma absolutnie zabronione wejście na zabieg.

Zabieg depilacji laserowej może naprawdę ułatwić życie. Nie trzeba się codziennie golić, włoski nie wrastają i nie podrażniają skóry, przez co znacznie wzrasta nasz komfort psychiczny oraz fizyczny. Przyjemniej jest się ubrać, bo nic nie haczy o rajstopy, pończochy czy spodnie. No i jakby nie było jest to ogromna oszczędność, która po jakimś czasie na pewno się zwróci, bo nie musimy kupować już żyletek oraz wosku.