Bajkowy kocyk Minky

Wielu rodziców już w czasie ciąży urządza pokój dla dziecka oraz przygotowuje szereg niezbędnych akcesoriów o których tak głośno mówi się w telewizji. Tak naprawdę małe dziecko nie potrzebuje wiele gadżetów. Niemowlę, które przychodzi na świat większość czasu śpi oraz odpoczywa. Posługuje się zmysłem zapachu oraz słuchu, gdyż wzrok dopiero po miesiącu będzie zmysłem, który posłuży mu do poznawania świata oraz najbliższych osób.

Wykonanie kocyka Minky

kocyk minky ocieplanyPoczątkowo dziecko poznaje swoich rodziców za pomocą zapachu. Jeżeli ojciec był obecny podczas porodu lub cesarskiego cięcia i przystawiał malucha do piersi matki to często zdarza się, że maleństwo szybciej uspokaja się w ramionach taty. Zapach mężczyzny jest znacznie silniejszy od naturalnego zapachu kobiety, a noworodkowi zapach taty kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa. Z uwagi na fakt, iż maluch w pierwszych miesiącach życia większość czasu śpi warto zadbać o odpowiednią bieliznę pościelową oraz nabyć kocyk Minky ocieplany, który wykorzystamy teraz i w późniejszym czasie. Będzie idealny zarówno do łóżeczka, wózka, a później posłuży jaka mata do wspaniałej zabawy z maluchem. Kocyk wykonany jest dobrej gatunkowo bawełny dzięki czemu jest bardzo ciepły oraz przewiewny. Zapewnia doskonałą wymianę powietrza oraz uczucie ciepła podczas snu i wypoczynki. Dzieci kochają tego typu koce nie tylko za poczucie wygody i komfortu, ale również za bajkowe wzory, które przyciągają wzrok naszych milusińskich. Żywe kolory oraz postacie z bajek są szykiem mody oraz sprawiają, że produkt ten jest poważany wśród najmłodszych. Nieograniczona paleta barw sprawia, że nie tylko dziecko może wybrać artykuł, który najbardziej spełnia jego oczekiwania. Rodzice także mają dużo do powiedzenia choć zdarza się, że to właśnie najmłodsi klienci są najbardziej wymagający oraz ich zdanie jest kwestią decydującą. Nie mniej jednak tego typu kocyk jest niezwykle funkcjonalny oraz stanie się gwarancją satysfakcji swoich użytkowników niezależnie od wieku oraz płci.

Niezależnie od zawartości portfela każdy z klientów może pozwolić sobie na zakup bajkowego kocyka dobrej jakości. Jego cena jest niezwykle niska, a funkcjonalność oraz piękny efekt wizualny z pewnością zachwycą każdego. Zarówno tych młodszych jak i starszych użytkowników. Bajkowe wzory oraz dobrej jakości bawełna sprawią, że produkt ten stanie się jednym z ulubionych gadżetów naszego malucha. Pozwoli na dobry sen oraz zapewni ciepło o każdej porze dnia i nocy. W późniejszym czasie stanie się idealną matą do zabawy.