Agencja, która pomogła nam wynajać mieszkanie

Kiedy przeprowadziliśmy się z miasta na wieś, minęło kilka miesięcy. Jak wiadomo mieszkanie w Warszawie nie mogło „stać bezczynnie”, trzeba było je utrzymać. Dlatego, też uznaliśmy, że najlepiej będzie jeżeli je po prostu komuś wynajmiemy. Jednak nie było to takie prosto, jak mogłoby się okazać. Przede wszystkim dlatego, że żadne z nas tego wcześniej nie robiło. Innymi słowy, kompletnie nie znamy się na tym.

Agencja nieruchomości na szóstkę

agencja wynajmu mieszkań warszawaDlatego, też była nam potrzebna agencja wynajmu mieszkań warszawa to ogromne miasto, ale i wymagające. Znalezienie odpowiednich kandydatów do naszego mieszkania, było skomplikowaną sprawą. Nie chcieliśmy, aby mieszkał tam ktoś niewiadomego pochodzenia, przede wszystkim dlatego, że bardzo dużo zainwestowaliśmy w to miejsce. Można powiedzieć, że był to nasz azyl. Zatem zależało nam też na tym, aby nikt nam tego mieszkania nie zniszczył. Z założenia mieliśmy mieszkać dosyć sporą odległość od Warszawy, więc sprawdzanie w jakim stanie znajduje się nasze mieszkanie, czy nie jest zdezelowane itd. – nie byłoby możliwe. Zatem uznaliśmy, że bardzo dobrym pomysłem będzie zatrudnienie agenta, który zajmuje się wynajmem mieszkań. Taka opcja daje nam bardzo dużo plusów. Po pierwsze pozwala nam to zaoszczędzić czas. Po drugie jest mega wygodne. Po trzecie, jest to naprawdę profesjonalne podejście. Dla osób, które nie miały z tym wcześniej do czynienia – czyli po prostu z wynajmem mieszkań – takie zadanie może być naprawdę trudne. Tak było przynajmniej w mojej sytuacji. Dlatego, też uznaliśmy, że lepiej będzie jeżeli zostawimy to naszym specjalistom. Efekty przyszły bardzo szybko. Po około dwóch tygodniach nasz agent znalazł dla nas idealnych lokatorów. To była bardzo młoda para, małżeństwo, bardzo otwarci i sympatyczni młodzi ludzie. Bez żadnych nałogów. Istny strzał w dziesiątkę. Jednak wróćmy na chwilę do naszego mieszkania. Tak jak wspominałam, mieszkanie w Warszawie było dla nas przysłowiowym „oczkiem w głowie”. Dopieściliśmy, każdy szczegół. Mieszkanie składa się z trzech pokoi sypialnych. Jeden z nich przerobiliśmy na domowy gabinet. Każde z nas pracuje częściowo w domu, dlatego, też potrzebowaliśmy oddzielnego pomieszczenia, które służyłoby do pracy.

W mieszkaniu znajduje się, także ogromna łazienka z wanną z hydromasażem i salon z aneksem kuchennym. Nie mogłoby obyć się bez balkonu. Wracając nieco do poprzedniego tematu – jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów prac naszego agenta. Teraz mamy przekonanie, że nasze mieszkanie jest naprawdę w dobrych rękach. To była świetna decyzja.